Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Wymiana rozrządu w naszym regionie


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przepraszam z góry za OT, ale podejrzewam że jesli umieszcze gdzie indziej to moze nie byc przeczytane przez ludzi z kuj-pom.

Kupiłem ostatnio a4 180KM quattro (AKE) 2002 rok- oczywiście manual :naughty:. Niby ma 99tyś...(no ale to mniej istotne). W środku generalnie zero zużycia. Wiem ze za wymiana rozrzadu nie jest łatwa w tych V6. Stąd pytanie czy w naszym regionie moglibyście polecic kogos kto sie na tym naprawde dobrze zna? Na razie wstepnie umowilem sie do ASO w Toruniu.. ale cena mnie powala 3500 za rozrząd;/ + duzy przeglad 1200.. Chodzi mi o kogos kto ma doswiadczenie z tymi silnikami, nie zchrzani np kątów wtrysku wymieniajac rozrzad, bedzie umial fachowo ocenic stan wałków etc.

z góry dzięki za kontretną pomoc

ps. aha gdybyscie tez umieli podac orientacyjne ceny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń 52 3565365. Moto-Jaca w Inowrocławiu, naprawią każde auto. :good:

Ceny poda na telefon, może nie odrazu, ale dowiesz się.

W razie czego daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam dobrego gościa we Włocławku ,koleś sie zna na tdi i wogule ,

wymieniałem u niego rozrząd w a4 b5 2,8 v6 quattro ,a wczoraj wymieniłem w mojej nowej a4 b6 1,9 tdi

moge go polecić a za rorząd wzioł za v6 250zł a teraz za tdi 300zł z wymioaną zaworu EGR :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam dobrego gościa we Włocławku ,koleś sie zna na tdi i wogule ,

wymieniałem u niego rozrząd w a4 b5 2,8 v6 quattro ,a wczoraj wymieniłem w mojej nowej a4 b6 1,9 tdi

moge go polecić a za rorząd wzioł za v6 250zł a teraz za tdi 300zł z wymioaną zaworu EGR :good:

Masz do niego namiary? Jeżeli możesz to podaj.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dowiedziałem się dziś ile kosztuje wymiana rozrządu w Toruniu w salonie Skody.Całkowita cena(robocizna i części) w A4 B5 to okolice 2000 złotych :gwizdanie: .Co Myślicie o tej cenie?Jest podobno bardzo dobry warsztat za mostem i o wiele tańszy.Jutro rano nareszcie autko będzie w garażu(już jedzie na lawecie z Niemiec) :kox: .Szukam właśnie takiego warsztatu w okolicach Torunia,bo wiem z rachunków i historii auta , że muszę wymienić rozrząd.Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi na temat sprawdzonych warsztatów w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to 1.9, to każdy przeciętny, domorosły mechanik sobie poradzi. Robota to max 200-300zł w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...