Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez w tym sa ledy.. :mysli:

A do czego bys je chcial..? Do wstecznych i kierunkow..?

No wiec.

Diody slabo swieca, wiec wsteczny jednak nie bedzie oswietlac "tylow"

Jak dasz w kierunkowskaz to nie bedzie migac tylko swiecic na stale, bo diody maja inna opornosc od zarowek.. :wink4:

Opublikowano

Tymbardziej że cena tych żarówek jest dość duża i w porównaniu do efektu jaki dają nie ma sensu ich kupować. Zrobiła się moda na LEDy więc pakuje się je na siłę gdzie się tylko da. A diody mają też pewne ograniczenia i nie wszędzie da się je zastosować.

Opublikowano

Przeciez w tym sa ledy.. :mysli:

A do czego bys je chcial..? Do wstecznych i kierunkow..?

No wiec.

Diody slabo swieca, wiec wsteczny jednak nie bedzie oswietlac "tylow"

Jak dasz w kierunkowskaz to nie bedzie migac tylko swiecic na stale, bo diody maja inna opornosc od zarowek.. :wink4:

tak do wstecznych i kierunków :> np takie http://moto.allegro.pl/item519565400_zarowki_led_ba15s_18_x_smd_kolor_nowosc.html lub http://moto.allegro.pl/item519453214_zarowki_diodowe_ba15s_27_led_pomaranczowe_ss.html albo :> http://moto.allegro.pl/item513493156_zarowka_zarowki_bay15d_diody_czerwone_20_led.html

Opublikowano

Wiedziałem że o takie Ci chodzi :tongue4: Ja bym na Twoim miejscu dał sobie spokój z tymi LEDami. Uzasadnienie masz wyżej.

Opublikowano

Wiedziałem że o takie Ci chodzi :tongue4: Ja bym na Twoim miejscu dał sobie spokój z tymi LEDami. Uzasadnienie masz wyżej.

wiesz, ja ich na żywo nie widziałem dlatego takie zaproponowałem :>

Opublikowano

Przeciez w tym sa ledy.. :mysli:

A do czego bys je chcial..? Do wstecznych i kierunkow..?

No wiec.

Diody slabo swieca, wiec wsteczny jednak nie bedzie oswietlac "tylow"

Jak dasz w kierunkowskaz to nie bedzie migac tylko swiecic na stale, bo diody maja inna opornosc od zarowek.. :wink4:

tak do wstecznych i kierunków :> np takie http://moto.allegro.pl/item519565400_zarowki_led_ba15s_18_x_smd_kolor_nowosc.html lub http://moto.allegro.pl/item519453214_zarowki_diodowe_ba15s_27_led_pomaranczowe_ss.html albo :> http://moto.allegro.pl/item513493156_zarowka_zarowki_bay15d_diody_czerwone_20_led.html

ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia.

w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem :tongue4:

Opublikowano

ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia.

w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem :tongue4

myślę, że z żarówkami osram diadem nie wyglądały by zle :naughty:

Opublikowano

ja bym tam ich nie pakował, wątpie żeby dawały światło tak intensywne jak normalna żarówka, widoczne również za dnia.

w tych lampkach o których mówimy masz clear glass więc bedzie zarówki widać, a one same w sobie zbyt ładne nie są...moze jako do stopu bo tam żarówki aż tak nie widać pod kloszem :tongue4

myślę, że z żarówkami osram diadem nie wyglądały by zle :naughty:

http://allegro.pl/item519747411_zarowki_osram_diadem_2_szt_super_wyglad_nowe_py21w.html

zdecydowanie tak :good:

Opublikowano

Takie zdjęcie to dopiero muszę zrobić. Jak się pogoda poprawi to Ci cyknę fotkę :wink4:

masz może już jakieś fotki lamp tylnych?dibo :kox:
Opublikowano

Takie zdjęcie to dopiero muszę zrobić. Jak się pogoda poprawi to Ci cyknę fotkę :wink4:

masz może już jakieś fotki lamp tylnych?dibo :kox:

W nocy jeszcze nie mam, pogoda kiepska ale jak tak bardzo potrzebujesz to potem mogę tak na szybcika zrobić.

Opublikowano

Takie zdjęcie to dopiero muszę zrobić. Jak się pogoda poprawi to Ci cyknę fotkę :wink4:

masz może już jakieś fotki lamp tylnych?dibo :kox:

W nocy jeszcze nie mam, pogoda kiepska ale jak tak bardzo potrzebujesz to potem mogę tak na szybcika zrobić.

bardzo się przyda :naughty: na samochodzie często inaczej wygląda niż w dudełku, a takie biorę pod uwagę kupna :wink4: więc proszę o fotkę :kox:

Opublikowano

Takie zdjęcie to dopiero muszę zrobić. Jak się pogoda poprawi to Ci cyknę fotkę :wink4:

masz może już jakieś fotki lamp tylnych?dibo :kox:

W nocy jeszcze nie mam, pogoda kiepska ale jak tak bardzo potrzebujesz to potem mogę tak na szybcika zrobić.

bardzo się przyda :naughty: na samochodzie często inaczej wygląda niż w dudełku, a takie biorę pod uwagę kupna :wink4: więc proszę o fotkę :kox:

Tu masz na samochodzie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_a4_18t_nowe_gadzety_d-t32147.0.html;msg379078#msg379078

Opublikowano

Diademy sa paskudne, bo maja niebieskie szklo.. :thumbdown: Zupelnie jak w Fiacie Albea.. :naughty:

26729zd1_1.jpg

:polew:

Opublikowano

ale mniej sie rzucają w oczy w kloszu niż zwykle pomaranczowe :kox:

Opublikowano

Najlepsze sa srebrne.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja sprzedałem ledy i wracam do serii drugi lift :):decayed:

Opublikowano

A ja sprzedałem ledy i wracam do serii drugi lift :):decayed:

NOSB chcesz odkupic :polew:, i co jednak zbyt cukierkowe te lampki, masz już ten przód gotowy? :good:

Opublikowano
  • Autor

za 250 wezme :P hehe :) no w noc bajera ale w dzien za bardzo cukierkowe sa i troche wioską trącają :/ Przód niby gotowy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.