Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW E65 lift 745d Indyvidual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po rozbiciu ISF`a zakupiłem sobie tapczan.

BMW 745d w wersji Indyvidual. 2006 rok. Silnik 4.5 litra V8 diesel BiTurbo

Po przyjeździe do sprzedającego

25p5x6g.jpg

I szybki powrót do domu

jqjecx.jpg

Dzisiaj na szybko kilka fotek podglądowych

2u5e054.jpg

ogz2w0.jpg

2zozt06.jpg

1z35h52.jpg

1zybmlv.jpg

1217442.jpg

2w7k96d.jpg

34fodis.jpg

Czarny zestaw 3-5-7

123rzwl.jpg

Edytowane przez Stano

Opublikowano

Nie pałam entuzjazmem do E65, ale ta jest spoko - motorownia i środek piękne. Lepiej to już tylko V12 :) Co zrobiłeś Lexowi ?

Opublikowano
  • Autor

Nie pałam entuzjazmem do E65, ale ta jest spoko - motorownia i środek piękne. Lepiej to już tylko V12 :) Co zrobiłeś Lexowi ?

Przodem rozbity, ale bez tragedi. Sprzedałem jak stał.

Opublikowano

Auto ładnie wyposażone, jednak zewnętrznie są gusta i guściki :) no i ten diesel 4.5 V8 szału nie robi w porównaniu do 4.2 TDI

Opublikowano
  • Autor

Auto ładnie wyposażone, jednak zewnętrznie są gusta i guściki :) no i ten diesel 4.5 V8 szału nie robi w porównaniu do 4.2 TDI

Czy Ja wiem... Bez problemu zrywa przyczepność przy tej masie. 330KM i 750Nm będzie mało to może program wpadnie.

Opublikowano

Bogu dzięki, że to polift :wink:

Z chęcią zobaczyłbym rozkodowany vin bo już po zdjęciach widać, że ma kilka ciekawych gadżetów.

PS. Z pierwszego zdjęcia wolałbym tą M550d (o ile dobrze widzę) po prawo :decayed:

Edytowane przez skovroon

Opublikowano

A mi sie bardzo podoba ;)

Opublikowano

GCH to mój region ;)

Opublikowano

Jak człowiek trochę polata, przyzwyczai się, to i w M550d zacznie się "nie robi" szału. Rumaków nigdy nie za wiele :). Skóry w tym kolorze są boskie poprostu, choruję na te kolory :kox: .

Edytowane przez adamresinski

Opublikowano
  • Autor

GCH to mój region ;)

Właściciel stacji shell w Chojnicach. Odojewski. Ma hotel, mini zoo, samolot i w ch... Zabawek :-)

GCH to mój region ;)

Właściciel stacji shell w Chojnicach. Odojewski. Ma hotel, mini zoo, samolot i w ch... Zabawek :-)
Opublikowano

Ma kasy jak lodu, pewnie to młodego zabawki bo ojciec , właściciel tego wszystkiego zmarł w ostatnim czasie.

Opublikowano
  • Autor

Ma kasy jak lodu, pewnie to młodego zabawki bo ojciec , właściciel tego wszystkiego zmarł w ostatnim czasie.

Jak to? Z ojcem rozmawiałem :-D jego A8 jest w tle
Opublikowano

Stano - jaki następny samochód masz w planach ? :decayed:

A8 na pierwszym zdjęciu stoi w jakimś bunkrze ?

Opublikowano
  • Autor

Stano - jaki następny samochód masz w planach ? :decayed:

A8 na pierwszym zdjęciu stoi w jakimś bunkrze ?

W garażu a obok helikopter :-D

Narazie nie wiem co dalej.

Opublikowano

Auto kozak, piękne jest ale według mnie kierownice BMW ma brzydkie :)

Opublikowano

Jeba..............xxxxxxxx....niutka.

Swietna.fura.

Opublikowano

GCH to mój region ;)

Właściciel stacji shell w Chojnicach. Odojewski. Ma hotel, mini zoo, samolot i w ch... Zabawek :-)

GCH to mój region ;)

Właściciel stacji shell w Chojnicach. Odojewski. Ma hotel, mini zoo, samolot i w ch... Zabawek :-)

Ma kilka hoteli,stacji paliw,salony Opla..itd chyba najbogatszy człowiek w rejonie Człuchów Chojnice.

Mnie się wszystko podoba i nic bym w niej nie zmieniał :thumbup1:

Edytowane przez GILI

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać. W aucie doszło troszke KM i Nm

1z69oba.jpg

Teraz szukam niższych sprężyn bo za wysoko

Opublikowano

Piekne wnetrze.

Co ma z ciekawszego wyposazenia?

Opublikowano
  • Autor

Piekne wnetrze.

Co ma z ciekawszego wyposazenia?

V8d z dwoma turbinami i 850Nm ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.