Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Który kabelek w kostce odpowiada za zasilanie wzmacniacza antenowego ?


ksiadz99

Rekomendowane odpowiedzi

zmagam sie z problemem jakim jest zanik sygnalu z radia po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby. radio mam pioneera, i jak juz ustalilem z jednym uzytkownikiem, wina lezy po stronie wzmacniacza antenowego, a konkretnie jego zasilania.. wiem ze w oryginalnym radiu zasilanie (+) bylo podawany do wzmacniacza przez ktorys kabelek w kostce.. ktory to kabelek i w ktorej kostce? jak tam puscic tego + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

chyba ze masz outo po lifcie to kabelka niema tylko sterowanie idzie w kablu antenowym i wtedy potrzeba separator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, poprostu poda napiecie na przewod antenowy, nic wiecej a to chodzi o wzmacniach antenowy i sposoby jego zasilanie przez dodatkowy kabel lub bezposrednio przez kabel antenowy w zaleznocsi od rocznika i radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy w B5 95 rok zasilanie jest przez kabel antenowy czy przez dodatkowy kabelek ?? ja mam problemy z dobrym odbiorem radia.. :( zlutowalem separator ale nie widze poprawy odbioru.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doatkowy kabel bialy, jak cos to wzmacniacz masz w tylnym lewym slupku (ta sama strona co kierownica) zdejmij ten plastik i zobacz czy pojawia sie napiecie (uwazaj przy zdejmowaniu plastik lubi pekac)

0d337ef1a8d1b57fm.jpg

819cd7f655692c8bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne kolego. dzis jade na wies wiec zdejme plastkik ze sluypka i sprawdze czy jest tam prad.. ale podejzewam ze go tam nie bedzie bo radio mi strasznie zle odbiera,,, no nic dzis sprawdze i napiszcze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie podpinam się do tego wątku. Mam problem bo jakiś magik w mojej A4 wcześniej podłączył tak radio, że zdjął z tylnych głośników ori wzmacniacz, podłączył głośniki bezpośrednio do kabli prowadzących do radia.

Problem polega na tym, głośniki grają i jest ok, ale radio to tylko złapie mi lokalne i "maryja" :sick3: .

Zauważyłem że wisi tam zaizolowana wiązka przewodów.

Pytanie:

Czy w tej wiązce przewodów są kable odpowiedzialne za zasilanie wzmacniaczem anteny? :mysli:

Jeżeli tak to może ktoś opisać mi jakie kolory są od czego, wystarczy mi opis kolorów kabli ciągniętych na tył auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...