Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zapale silnik auto nie ma mocy muszę go przegazować do 4 tyś dopiero wtedy odzyskuje.
jakieś pomysły co może być zanim pojadę na komputer?

Edytowane przez kruch

Opublikowano

Ale jak nie ma mocy ?

Możesz trochę szerzej rozpisać swój problem ?

Edytowane przez Musafa

Opublikowano
  • Autor

Po prostu nie wkręca się na obroty,po mocnym przegazowaniu coś się odblokuje i auto chodzi normalnie.Po zgaszeniu i odpaleniu auta znowu to samo

Opublikowano

Czyli podczas jazdy nie ma sił jechać, tak ?

Opublikowano
  • Autor

podczas jazdy jak go wcześniej nie przegazuje to strasznie muli nie ma mocy.Jade np. na 2 biegu i ledwie osiąga 2 tyś obr. ale jak go tak potrzymie na pełnym gazie to potem coś "przezkoczy,szarpnie"i auto też się odblokuje i chodzi normalnie

Opublikowano

Sprawdź egr. I jego elektrozawór. Jedno albo drugie się zawiesza.

Aaa i może się blokować również kierownica w turbie. Sprawdź czy można ją przedstawiać ręką

Opublikowano

raczej nie jakby geometria sie zacinala to ciagle a nie jak przygazuje do 4tys i jest potem ok

Opublikowano

No to zostaje egr. Jeszcze chodzi mi po głowie N75 ale nie do końca pasują mi objawy pod ten zaworek

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Ooo a może przytkany wydech? W benzynie tak jest gdy katalizator zapchany albo w dieslu DPF

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam! zakupiłem kabel i vcds pokazał błąd 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 35-00 - - czyli jak sądzę przepływka do wymiany?

Opublikowano

Nie rób nic w ciemno, zrób logi skoro masz kabel. Zapewne cos blokuje doładowanie, według mnie problem jest w terowaniu turbiną.

Zrób loga 11 który przedstawi całą sytuację.

Opublikowano

ja tak miałem jak wyczyśćiłem sobie przepływke jednym słowem nie wyczyściłem a zepsułem i musiałem kupić nową :kwasny: . jak odpaliłem to miał takiego muła a jak przegazowałem na wyrzsze obroty to go puszczało ale i tak nie szedł tak jak powinien. wymieniłem na nową i jes ok :banan:

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem przepływkę i auto chodzi jak burza.jednak sprzedawca w sklepie powiedział że piwinienem zrobić adaptację,miał rację czy bredził?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pierwsze słysze o adaptacji przepływki :mysli:

Opublikowano

adaptacje ? Jedynie tuner może wykonać konkretną "adaptacje" przepływomierza. Chociaż bardziej nazwałbym to korekcji limitera dawki paliwa pod wskazania przepływomierza. U mnie przepływka delikatnie zaniżała i pierwszy tuner tego nie ogarnął. Drugi o nicku ciahciah z tego forum gdy tylko spojrzał na logi to wiedział co zrobić. Swoją drogą jeżeli myślisz o podniesieniu mocy to warto skontaktować się z tym użytkownikiem. Generalnie miałem problem jeszcze z innymi rzeczami (kiepsko turbo wstawało, dawki paliwa itp) - to wszystko pomógł mi ogarnąć i najśmieszniejsze jest, że według logów mój samochód często lepiej odpycha się niż te samochody pomodzone na 155-160 "KM".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.