-
Całkowity muł i po przekroczeniu ok 3500obr/min efekt "nitro"
Miałem podobnie i u mnie okazał się przepływomierz
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
Wymieniłem przepływkę i auto chodzi jak burza.jednak sprzedawca w sklepie powiedział że piwinienem zrobić adaptację,miał rację czy bredził? Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
Witam! zakupiłem kabel i vcds pokazał błąd 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 35-00 - - czyli jak sądzę przepływka do wymiany?
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
podczas jazdy jak go wcześniej nie przegazuje to strasznie muli nie ma mocy.Jade np. na 2 biegu i ledwie osiąga 2 tyś obr. ale jak go tak potrzymie na pełnym gazie to potem coś "przezkoczy,szarpnie"i auto też się odblokuje i chodzi normalnie
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
Po prostu nie wkręca się na obroty,po mocnym przegazowaniu coś się odblokuje i auto chodzi normalnie.Po zgaszeniu i odpaleniu auta znowu to samo
-
brak mocy po przegazowaniu do 4tyś odzyskuje
jak zapale silnik auto nie ma mocy muszę go przegazować do 4 tyś dopiero wtedy odzyskuje. jakieś pomysły co może być zanim pojadę na komputer?
-
Głosowanie na najlepszy fanklub motoryzacyjny, a nas nie ma :(
http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/plebiscyt-najlepszy-fanklub-motoryzacyjny-2014r-330346/
-
Polecane opony letnie
koledzy opony 205/55R16 brać z rantem ochronnym czy bez,czy kraj produkcji ma duże znaczenie? jakie możecie polecić opony w tym rozmiarze
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
panowie a jak jest w silniku avg ? bo mi też tak telepnie budą przy zapalaniu i gaszeniu i nawet myślałem że to normalne i tak ma być, ale teraz widzę że gdzieś jest problem
-
[ALL B5] Przycisk regulacji lusterek
dzięki kolego miałeś rację
-
[ALL B5] Przycisk regulacji lusterek
koledzy jak wyciągnąć ten plastik żeby wymienić ten przycisk boje się że to połamię Uploaded with ImageShack.us
-
Polecane opony zimowe
panowie które lepsze UG7 czy Vredestein snowtrac 3 , dodam że mieszkam poza miastem a te Vredestein wydaje się na oko mają atrakcyjniejszy bieżnik na śnieg
-
[ALL B5] Fotel pasażera
podpinam się pod temat mi tak skrzypi fotel po stronie kierowcy można to jakoś naprawić ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imię Łukasz właśnie zakupiłem A4 i postanowiłem się zarejestrować :>
kruch
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta