Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruch

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałem podobnie i u mnie okazał się przepływomierz
  2. Wymieniłem przepływkę i auto chodzi jak burza.jednak sprzedawca w sklepie powiedział że piwinienem zrobić adaptację,miał rację czy bredził? Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
  3. Witam! zakupiłem kabel i vcds pokazał błąd 16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal P0101 - 35-00 - - czyli jak sądzę przepływka do wymiany?
  4. podczas jazdy jak go wcześniej nie przegazuje to strasznie muli nie ma mocy.Jade np. na 2 biegu i ledwie osiąga 2 tyś obr. ale jak go tak potrzymie na pełnym gazie to potem coś "przezkoczy,szarpnie"i auto też się odblokuje i chodzi normalnie
  5. Po prostu nie wkręca się na obroty,po mocnym przegazowaniu coś się odblokuje i auto chodzi normalnie.Po zgaszeniu i odpaleniu auta znowu to samo
  6. jak zapale silnik auto nie ma mocy muszę go przegazować do 4 tyś dopiero wtedy odzyskuje. jakieś pomysły co może być zanim pojadę na komputer?
  7. http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/plebiscyt-najlepszy-fanklub-motoryzacyjny-2014r-330346/
  8. koledzy opony 205/55R16 brać z rantem ochronnym czy bez,czy kraj produkcji ma duże znaczenie? jakie możecie polecić opony w tym rozmiarze
  9. panowie a jak jest w silniku avg ? bo mi też tak telepnie budą przy zapalaniu i gaszeniu i nawet myślałem że to normalne i tak ma być, ale teraz widzę że gdzieś jest problem
  10. dzięki kolego miałeś rację
  11. koledzy jak wyciągnąć ten plastik żeby wymienić ten przycisk boje się że to połamię Uploaded with ImageShack.us
  12. panowie które lepsze UG7 czy Vredestein snowtrac 3 , dodam że mieszkam poza miastem a te Vredestein wydaje się na oko mają atrakcyjniejszy bieżnik na śnieg
  13. kruch odpowiedział(a) na Kowaz temat w Audi A4 B5
    podpinam się pod temat mi tak skrzypi fotel po stronie kierowcy można to jakoś naprawić ?
  14. witam mam na imię Łukasz właśnie zakupiłem A4 i postanowiłem się zarejestrować :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.