Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Navi Plus + głośniki + TV


Polbors

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

NAVI PLUS

Chciałbym spolszczyć Navi plus, ale tak, żeby jakieś wirusy się nie dostały czy coś jak ew. za ile takie coś można wykonać ...

.... mam również problem z wysuwaniem płyty z głównego panela, trzeba dawać pare razy opcje wysuń aby zadziałało, czym to może być spowodowane ?

GŁOŚNIKI

Nie wiem czy mam oryginalne ale im głośniej tym bardziej czeszczą, jakie najlepiej zamontować głośniki aby problem znikł ( bez wsadzania tub itp )

TV
Czy w Polsce działa TV w samochodzie tego typu ?
Podobno też da się ustawić odtwarzanie Video tylko nie wiem jak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz wersji DX to zapomnij o polskim menu. Możesz wsadzić bose ale słyszałem że szału nie ma wiec lepiej jakies glosniki dobrej firmy. telewizja moze byc ale tylko cyfrowa , analogowej juz nie odbierzesz, a w rns-d raczej cyfrowa nie bedzie smigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose trzeszczeń nie będzie wiem bo mam. Jeśli za dużo dasz mocy krecąc gałko to automatycznie zacznie mniej dawać basu a wyostrzo sie tony wyższe

Nie dasz rady spalić tego nagłośnienia bo ma zabezpieczenie przeciażeniowe, poprostu jak wzmacniacz się nagrzeje sam się wyłąńczy.

Ogólnie fajna sprawa ale nie licz na wielkie łucy bucy. To nie ta liga. Fakt szybo tylnio trzęsie i ramko ale dla fana ogłuszającego basu to może być za mało.

W dłuższej trasie lepiej sie sprawdza bose bo nie męczy kierowcy i pasażerów swoim sieczkarnianym basem.

Edytowane przez Sebastiano87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie jestem fanem jazdy full bass i tuba w bagażniku. Właśnie tez myślałem nad montażem BOSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tv cyfrową też da się oglądać spolszczenie do zrobienia jesli navi to wersja dx problem z wysuwaniem płyt to usterka mechanizmu tez do naprawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak odpalić, Video ? Czy muszę włożyć płytę do zmieniarki czy do głównego panelu ? Gdy włożyłem do głównego panelu wyskoczyła informacja w lewym górnym rogu " wrong CD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby odpalić video trzeba mieć nterfejs multimedialny i odtwarzacz cd lub dvd lub inne źródło audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam zmieniarkę CD, ale nie jest podpięta ponieważ odkręcałem ją, wkładałem tam ręke jak nadkole ale żadnej wtyczki nie wyczułem, a kabel raczej jest, bo gdy rozebrałem boczek przy kanapie to jest tam osobny kabel spięty tylko trytytką bez otuliny jak pozostałe i podobno to ten, czyli chyba mnie czeka rozbieranie całego boczku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby odpalić video trzeba mieć nterfejs multimedialny i odtwarzacz cd lub dvd lub inne źródło audio

Albo zrobić sobie kabel i podłączyć tuner dvbt taki wpinany w tv i wtedy mamy centrum multimediów bez zbędnego interfejsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby odpalić video trzeba mieć nterfejs multimedialny i odtwarzacz cd lub dvd lub inne źródło audio

Albo zrobić sobie kabel i podłączyć tuner dvbt taki wpinany w tv i wtedy mamy centrum multimediów bez zbędnego interfejsu

a miał bys jakis wzor tego kabelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś ten kabelek?

W dziale warsztat zrobiłem poradę jak temat ogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...