Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamknięcie schowka na trójkąt


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, gdzie można kupić "zamknięcie" pokazane na zdjęciu poniżej od schowka na trójkąt (klapa avant) - poza ASO (a jeśli w aso to jaki nr takiego jest takiego zamknięcia). Pękł mi "cypel" blokujący i ciągle się otwiera klapka przy otwieraniu klapy. Wcześniej próbowałem zgrzewać, wytrzymało jakiś czas i ponownie pękło. Jeśli Ktoś z kolegów ma na sprzedaż takie "ustrojstwo" to chętnie kupię.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie zamknięcia na allegro ale nie opłacało się ich brać z uwagi iż zamknięcie plus przesyłka wychodziło drożej niż w ASO i trzeba było czekać na min 2 dni na przesyłkę. Z tego co pamiętam to dałem ok 17zł ale było to jakiś czas temu i nie pamiętam dokładnej kwoty. W każdym bądź razie cena była śmieszna a dostępność części na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie zamknięcia na allegro ale nie opłacało się ich brać z uwagi iż zamknięcie plus przesyłka wychodziło drożej niż w ASO i trzeba było czekać na min 2 dni na przesyłkę. Z tego co pamiętam to dałem ok 17zł ale było to jakiś czas temu i nie pamiętam dokładnej kwoty. W każdym bądź razie cena była śmieszna a dostępność części na drugi dzień.

Kolega nie pamięta nr części ? bo skoro się nie opłaca na allegro to pofatyguje się do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa_zpsggps8olq.jpg

Nr części masz podany u kolegi afroo. Interesuje cię pozycja 10B lub jeśli chcesz wymienić w całości to 10A i 10B

Tutaj masz link do katalogu internetowego http://vagfans.info/PL/audi/RDW/A4/A4-Avant/2003/249/R/867/867090/tapicerka-tylnej-klapy#10A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Co do nr to nie wyświetla mi się nr podany przez kolegę afroo :(. Tylko fotka kota.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega snajper07 sprzedaje te zamknięcia aluminiowe. Zobacz w dziale "Sprzedam",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzedam nie znalazłem.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, gdzie można kupić "zamknięcie" pokazane na zdjęciu poniżej od schowka na trójkąt (klapa avant) - poza ASO (a jeśli w aso to jaki nr takiego jest takiego zamknięcia). Pękł mi "cypel" blokujący i ciągle się otwiera klapka przy otwieraniu klapy. Wcześniej próbowałem zgrzewać, wytrzymało jakiś czas i ponownie pękło. Jeśli Ktoś z kolegów ma na sprzedaż takie "ustrojstwo" to chętnie kupię.

image.jpg

4B98678994PK ASO (18 zł)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231898-rozwiazanie-problemu-wylamanego-zamka-w-pokrywie-trojkata-ostrzegawczego/

Edytowane przez ancymonek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam rygiel aluminiowy od użytkownika snajper007 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350784-przycisk-zamkniecie-podlokietnika-aluminiowy-rygiel-a4-b6b7-a3-8p-kolor-a6-c5-gwarancja/


wymienisz na alu i zapomnisz o problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...