Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana z BKE b7 na AWX


Herdas

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie podczac roboty wyszlo pare rzeczy o ktorych mi mechanicy powiedzieli to inna miska lapa na filtr oleju i cos z orurowaniem oraz inne drobnostki jakies uzczelki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty masz AWX w swoim samochodzie? Myślałem o przełożeniu całego osprzętu z mojego silnika, moją miskę oraz łapy. A co z softem robiłeś coś?

Edytowane przez Mariusz367
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem BKE, kupiłem słupek z AWX, swój osprzęt z BKE wsadziłem na blok AWX. Nie obyło się bez przeróbek. Pompki zostały, turbo ze 116 zmieniłem na 130 od AWX. Soft jeszcze nie robilem, mimo tu auto ładnie się zbiera. Różnice miałem w misce olejowej i świece inne plus jakies uszczelki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik AWX zamontowany, wywalony DPF oraz dwómasa, tubrina po regeneracji, po wszystkim hamownia i soft z wywaleniem dpf i egr. Niby wszystko ok ale mam problem z odpalaniem po dłuższym postoju (min 8 godz.) puszcza dyma oraz przez ok 5 sek nierówno pracuje. Uszczelnienia na pompkach nowe a problem jest nadal.

Może ma ktoś pomysł co może być przyczyną ja skłaniam się w kierunku pompek bo dwie są już nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik AWX zamontowany, wywalony DPF oraz dwómasa, tubrina po regeneracji, po wszystkim hamownia i soft z wywaleniem dpf i egr. Niby wszystko ok ale mam problem z odpalaniem po dłuższym postoju (min 8 godz.) puszcza dyma oraz przez ok 5 sek nierówno pracuje. Uszczelnienia na pompkach nowe a problem jest nadal.

Może ma ktoś pomysł co może być przyczyną ja skłaniam się w kierunku pompek bo dwie są już nie najlepsze.

Daj loga grup 013,018 i 023 na biegu jałowym, od momentu włączenia stacyjki do do momentu gdy silnik zaczyna równo pracować :hi:

Wtedy postaram się coś więcej powiedzieć, a zgadywać nie będę :naughty::)

a i jeszcze pytanko, jak wygląda ten dym po odpaleniu ?

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...