Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b6 1.8t quattro bfb chip na 190 koni i 310 Nm, Gdzie załozyc gaz w Pomorskim?


Oskar.Czaja

Rekomendowane odpowiedzi

Logi trzeba zrobić i zobaczymy co jest nie tak

Wstepnie jestem umówiony z gregor10 na wymiane wtrysków od bexa, wywalenie katalizatora, i nowy soft, no i odrazu bedzie zakładac instalacje gazową, tylko jeszcze musze sie zorientować ile kosztował by wiekszy intercooler zeby nie było efektu puchniecia latem przy wysokich temperaturach. Moze ktos z was orientuje sie ile kosztuje taki intercooler do mojego Audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u grzegorza tez zalatwisz cooler:) ja do swoje szukam drugiego icka z bexa i mysle ze zalwtwi sprawe puchniecia latem choiciaz moje w temeraturze otoczenia na hamowni u grzegorza wyplulo 210 koni na lpg:D wiec nie ma tragedi a jak zaloze drugi icek to moze kilka konji sie jeszcze uwolni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj lewego IC z 2.5tdi B5 pasuje prawie idealnie a koszta małe.

Opisywałem jak go podłączyłem.

Wszystko wyniosło mnie około 100zł a ic jest sporo na allegro itp

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnica powietrza u gregora10 kosztuje 1500 zł + 2 dni roboty a ja nie podołam finansowo i bede musiał sobie odpuscic, moze kiedys jak beda jakies wolne srodki to sie to zrealizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak myślałem to polecam zrobić tak jak kolega mówi wyżej i tez befzie dobrze ja będę też prawy zakładał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dsmic ma swoje zalety w porównaniu z centralnym fmic-em

Mniej przeróbek, taniej o wiele, w razie demontażu np chłodnicy czy skraplacza nie mamy dodatkowego utrudnienia,

Po otworzeniu maski mamy widok jak oryginalnie, a nie jakieś kątowniki do mocowania fmic-a, podniesiona do góry chłodnica oleju itp.

Widziałem właśnie u kolegi zamontowany fmic z przodu

Kolanka metalowe spawane, dużo nieszczelności, musiał mechanik poprawiać.

Niezbyt mi się to podobało

Dsmic też spełnia rolę dobrze, oczywiście nie mówię o porównaniu jakiegoś kolosa fmic przy mocy ponad 250KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, autko zagazowane w Gregor10 , jak narazie jestem zadowolony z instalacji LPG jak i nowych modyfikacji autka, jak narazie na gazie przejechane 1700 km i nic sie nie dzieje niepokojacego :) oby tak dalej, opłacało sie pokonac 1500 km zeby byc zadowolonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tomekb7 jest banan na twarzy, ale gregor narobił mi smaka na wiecej mocy po przejechaniu sie jego pociskiem :) jak bedzie $$$$ to napewno udam sie do gregora na kolejne mody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u jego w a3 jest 300 koni i 400 nm zdrowego momentu:D to to ja wiem ze jedzie bi widac na filmiku jak sie gna wskazowki:D ja mam 210 koni i mi sdtarcza:) grzes to mi tak moje cacko na lpg wystroil ze wiecej juz nie trzeba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe turba sie nie zajezdzi tylko trzeba dobry olej lac i o nie dbas studzac je po kazdym palowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu z pytaniem także o części do lpg. Posiadam Audi A4 B6 190km BEX Quattro zrobiony w ABT do 215 km. Teraz pytanie czy w 3000zł sie zmieszczę i gdzie ewentualnie lecieć? Z forum widze ze gregor10 jest naprawde dobry wiec jesli chodzi o strojenie to napewno tam sie wybiore (tylko 75km wiec nic takiego). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu z pytaniem także o części do lpg. Posiadam Audi A4 B6 190km BEX Quattro zrobiony w ABT do 215 km. Teraz pytanie czy w 3000zł sie zmieszczę i gdzie ewentualnie lecieć? Z forum widze ze gregor10 jest naprawde dobry wiec jesli chodzi o strojenie to napewno tam sie wybiore (tylko 75km wiec nic takiego). Pozdrawiam

słuchaj ja jechałem z gdanska do gregora i jestem zadowolony mega, wiec 75 km to pikus jedz lub zadzwon do niego doradzi napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pojedziesz do gregora to i on ci tez instalcje lpg zamontuje i odrazu zestroi:)i bedziesz mial problem z glowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.pytanie co do Gregor10 on zakłada instalacje gazowe? robił mi kiedyś mapa do a4 b5 ale zgubiłem do nie go nr.telefonu.

macie do nie go jakiś namiar? tez chce zamontować gaz do b6 1.8 t znajomy powiedział mi 2100zl nawet nie wiem jaka firma , ale nie chce montować jakiegoś głuw...zresztą chce jeszcze zrobić kompa, bo jak kupowałem b6 to w dokumentach mam 110KW czyli 150KM a koleś gadał że ma 190KM i nie wiem tak naprawdę co mam auto sprowadzone ( szwajcar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer do gregora jest na stronie gregor10.pl tak grzegorz ogarnia instalacje lpg. za 2100 to bardzo tania jakas ta instalacja. ja polecam stag .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...