Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ANTYRADAR czy ktoś korzysta?jaki polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak w temacie , użytkuję na co dzień CB ale jak widać i to zawodzi...dziś zrobiłem -200zł... a mogło być gorzej jak by zobaczyli mnie wcześniej...

pytanie ktoś poleca w jakieś przystępnej cenie dobry antyradar który wykarze zwykłe suszary jak i laserowe.Wiem, że cena waha się w przedziale od 200zł do nawet paru tysiaków...

może ktoś coś poleca??

z góry dzięki

Opublikowano

Moze yanosika zainstaluj w fonie i zainwestuj w neta w telefonie ? Tanie to jak barszcz teraz bo 9 zl za 1 gb jak mnie wiecej sie teraz dostanie, a starczy w zupelnosci

Opublikowano

Te antyradary to można sobie w d... wsadzić. Do niczego się to nie nadaje. Jak ci laserowke wykryje o ile w ogóle wykryje to juz szykuj kasę na mandat. A tak w ogóle to nielegalne.

Opublikowano

yanosik jest ok, kilkanaście tysięcy km z nim zrobiłem i mnie nie zawiódł

Opublikowano
  • Autor

ja jażdzę cały czas bo mam taką pracę i nie zawsze yanosik działa ponieważ opiera się tylko na wiedzy innych użytkowników... a niestety nie każdy zaznacza wszystko poza tym nieoznakowanych insigni nie wychwyci:D...wiec wcale nie ejst to takie super....poza tym póki co mój tel xpiera sp grzeje się jak głupi(neta mam bez ograniczeń)

jeśli mówicie ,że antyradar do du...są to sobie pewnie dam spokój.

apropo nasze przepisy są powalone:D człowiek jedzie raptem 120km/h w 90tce i wielkie ijo ijo :)

Opublikowano

Bo mamy idotyczne ograniczenia. Mnóstwo miejsc gdzie są dwa pasy w jedna i dwa pasy w drugą i ograniczenia 70 albo 90 :/ Ręce opadają. A bywa że nie jest to teren zabudowany...

Opublikowano

w sumie się zgadzam

nie sposób jeździć i z byle przekroczenia robią z człowieka wielkiego wariata drogowego

kiedyś oglądałem uwaga pirat w tvn turbo, a teraz mnie to po prostu doprowadza do furii. łapią byle się ilością i aktywnością wykazać :facepalm:

bez sensu

Opublikowano

Używam Cb razem z yanosikiem i Naviexpertem co daje 99% skuteczności.

Darmowa odmiana NE to Rysiek coś w rodzaju yanosika.

A teraz doszedł jeszcze Waze.

Opublikowano

polecam yanosika, naprawde jest ok.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Te antyradary to można sobie w d... wsadzić. Do niczego się to nie nadaje. Jak ci laserowke wykryje o ile w ogóle wykryje to juz szykuj kasę na mandat. A tak w ogóle to nielegalne.

Że w d.. wsadzić - jak kto woli :) wolny kraj mamy. AR bo tak w tym fachu nazywa się Antyradar potrafi wykryć fotoradary stacjonarne oraz mobilne z odległości około 300-400 m(zależy od rodzaju fotoradaru. Najgorsze do wykrycia są nowe multy). Najczęściej taka wartość wynosi przy najeździe od przodu, a od tyłu fala musi zostać wykryta z odbicia czyli odległość skraca się o połowę. Oczywiście AR zintegrowany może mieć jeszcze gorszą wykrywalność, jeżeli mamy do czynienia z szybą atermiczną, dlatego zwykle się zaleca montować wersje rozdzielne. AR doskonale radzi sobie ze SM ukrytą w krzakach :) Wiadomo, że trzeba nauczyć się jeździć z AR żeby móc efektywnie go wykorzystywać (mowa o fałszywkach).

W kwestii laserów to AR wykryje bez problemów, jednak czas pomiaru to często mniej niż 1s. Gdzie czas reakcji AR to 200-400 ms. Czas naszej reakcji 400 ms, działania hamulców, efektywnego hamowania itp. Skracając to wszystko to nie jesteśmy w stanie wyhamować.

Jammery w tym przypadku okażą się bardziej skuteczne, ale to drogi produkt i trzeba ostrożnie uważać. AR ma działania jednokierunkowe (jest w stanie odbierać fale) Jammer potrafi znacznie wydłużyć czas pomiaru policjanta przez co mamy czas na wyhamowanie. Generalnie temat rzeka. AR i Jammery są nielegalne, ale czy nieprzepisowa jazda jest legalna ?

a niestety nie każdy zaznacza wszystko poza tym nieoznakowanych insigni nie wychwyci:D...wiec wcale nie ejst to takie super....poza tym póki co mój tel xpiera sp grzeje się jak głupi(neta mam bez ograniczeń)

jeśli mówicie ,że antyradar do du...są to sobie pewnie dam spokój.

Jeżeli napisałbym że audi jest do du.. to też byś sobie dał z tą marką spokój ? a chodzić mogło tylko o wadliwy silnik 2.5 TDI 150 KM :)

Aplikacja yanosik dedykowana dla smartfonów (jest także terminal) działa na zasadzie bazy danych. Użytkownicy zgłaszają i w ten sposób aktualizują rekordy bazy danych o rzeczywiste dane. Sama aplikacja "nie wychwyci" radaru, insigni, czy meteorytu lecącego w kierunku naszej ziemi. Użytkownicy mogą raportować wszelkie nieoznakowane pojazdy i im świadomość społeczna będzie wyższa tym ten system będzie lepiej funkcjonował. Ja osobiście używam yanosika i kilka konkurencyjnych apek jednocześnie. Czasami jeszcze nawigacja działa w tle i smartfon się jakoś specjalnie nie nagrzewa, więc problem raczej po stronie xperi sp.

Yanosik nie pobiera za dużo danych. Tym bardziej, że internet w ofercie jest już normą. Warto korzystać z yanosika, no chyba, że ktoś woli sponsorować naszym politykom wczasy i kolacje za pary tys złotych :)

Edytowane przez tomasz102

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.