Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ANTYRADAR czy ktoś korzysta?jaki polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie , użytkuję na co dzień CB ale jak widać i to zawodzi...dziś zrobiłem -200zł... a mogło być gorzej jak by zobaczyli mnie wcześniej...

pytanie ktoś poleca w jakieś przystępnej cenie dobry antyradar który wykarze zwykłe suszary jak i laserowe.Wiem, że cena waha się w przedziale od 200zł do nawet paru tysiaków...

może ktoś coś poleca??

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze yanosika zainstaluj w fonie i zainwestuj w neta w telefonie ? Tanie to jak barszcz teraz bo 9 zl za 1 gb jak mnie wiecej sie teraz dostanie, a starczy w zupelnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te antyradary to można sobie w d... wsadzić. Do niczego się to nie nadaje. Jak ci laserowke wykryje o ile w ogóle wykryje to juz szykuj kasę na mandat. A tak w ogóle to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jażdzę cały czas bo mam taką pracę i nie zawsze yanosik działa ponieważ opiera się tylko na wiedzy innych użytkowników... a niestety nie każdy zaznacza wszystko poza tym nieoznakowanych insigni nie wychwyci:D...wiec wcale nie ejst to takie super....poza tym póki co mój tel xpiera sp grzeje się jak głupi(neta mam bez ograniczeń)

jeśli mówicie ,że antyradar do du...są to sobie pewnie dam spokój.

apropo nasze przepisy są powalone:D człowiek jedzie raptem 120km/h w 90tce i wielkie ijo ijo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mamy idotyczne ograniczenia. Mnóstwo miejsc gdzie są dwa pasy w jedna i dwa pasy w drugą i ograniczenia 70 albo 90 :/ Ręce opadają. A bywa że nie jest to teren zabudowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie się zgadzam

nie sposób jeździć i z byle przekroczenia robią z człowieka wielkiego wariata drogowego

kiedyś oglądałem uwaga pirat w tvn turbo, a teraz mnie to po prostu doprowadza do furii. łapią byle się ilością i aktywnością wykazać :facepalm:

bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Cb razem z yanosikiem i Naviexpertem co daje 99% skuteczności.

Darmowa odmiana NE to Rysiek coś w rodzaju yanosika.

A teraz doszedł jeszcze Waze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te antyradary to można sobie w d... wsadzić. Do niczego się to nie nadaje. Jak ci laserowke wykryje o ile w ogóle wykryje to juz szykuj kasę na mandat. A tak w ogóle to nielegalne.

Że w d.. wsadzić - jak kto woli :) wolny kraj mamy. AR bo tak w tym fachu nazywa się Antyradar potrafi wykryć fotoradary stacjonarne oraz mobilne z odległości około 300-400 m(zależy od rodzaju fotoradaru. Najgorsze do wykrycia są nowe multy). Najczęściej taka wartość wynosi przy najeździe od przodu, a od tyłu fala musi zostać wykryta z odbicia czyli odległość skraca się o połowę. Oczywiście AR zintegrowany może mieć jeszcze gorszą wykrywalność, jeżeli mamy do czynienia z szybą atermiczną, dlatego zwykle się zaleca montować wersje rozdzielne. AR doskonale radzi sobie ze SM ukrytą w krzakach :) Wiadomo, że trzeba nauczyć się jeździć z AR żeby móc efektywnie go wykorzystywać (mowa o fałszywkach).

W kwestii laserów to AR wykryje bez problemów, jednak czas pomiaru to często mniej niż 1s. Gdzie czas reakcji AR to 200-400 ms. Czas naszej reakcji 400 ms, działania hamulców, efektywnego hamowania itp. Skracając to wszystko to nie jesteśmy w stanie wyhamować.

Jammery w tym przypadku okażą się bardziej skuteczne, ale to drogi produkt i trzeba ostrożnie uważać. AR ma działania jednokierunkowe (jest w stanie odbierać fale) Jammer potrafi znacznie wydłużyć czas pomiaru policjanta przez co mamy czas na wyhamowanie. Generalnie temat rzeka. AR i Jammery są nielegalne, ale czy nieprzepisowa jazda jest legalna ?

a niestety nie każdy zaznacza wszystko poza tym nieoznakowanych insigni nie wychwyci:D...wiec wcale nie ejst to takie super....poza tym póki co mój tel xpiera sp grzeje się jak głupi(neta mam bez ograniczeń)

jeśli mówicie ,że antyradar do du...są to sobie pewnie dam spokój.

Jeżeli napisałbym że audi jest do du.. to też byś sobie dał z tą marką spokój ? a chodzić mogło tylko o wadliwy silnik 2.5 TDI 150 KM :)

Aplikacja yanosik dedykowana dla smartfonów (jest także terminal) działa na zasadzie bazy danych. Użytkownicy zgłaszają i w ten sposób aktualizują rekordy bazy danych o rzeczywiste dane. Sama aplikacja "nie wychwyci" radaru, insigni, czy meteorytu lecącego w kierunku naszej ziemi. Użytkownicy mogą raportować wszelkie nieoznakowane pojazdy i im świadomość społeczna będzie wyższa tym ten system będzie lepiej funkcjonował. Ja osobiście używam yanosika i kilka konkurencyjnych apek jednocześnie. Czasami jeszcze nawigacja działa w tle i smartfon się jakoś specjalnie nie nagrzewa, więc problem raczej po stronie xperi sp.

Yanosik nie pobiera za dużo danych. Tym bardziej, że internet w ofercie jest już normą. Warto korzystać z yanosika, no chyba, że ktoś woli sponsorować naszym politykom wczasy i kolacje za pary tys złotych :)

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...