Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przeciw mgielne tył


efendi44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.taki temat.prawa lampa tył nie ma fabrycznie przeciw mgielnego.ale pamiętałem że w passacie b5 kiedyś też tak miałem. wystarczyło taką zaślepkę z lampy wydłubać wsadzić żarówkę do oprawki i świeciło od razu.więc wyciągłem lampe w audi. jest zaślepka.wystarczyło wyłamać do oprawki dałem żarówkę styki są.kable idą też wszystkie.a żarówka nie świeci.bezpiecznik dobry bo jest jeden na całość.może ktoś przerabiał temat.niby gupota ale jeśli mogą świecić oba to uzałem że warto to zrobić. a może skoro fabrycznie nie ma to może w skrzynce bezpieczników nie jest podpięte.no nic może ktoś się bawił i zna temat.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.mogłeś dać namiar jak to tam poszukać.


Szukałem jakoś nie widzę takiego tematu. Możesz pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma świecić jedno a nie dwa. Była o tym obszerna dyskusja. No ale jak ktoś bardzo chce to wystarczy podać + z drugiej lampy . Minus podłączyć z wiązki przy lampie. Tylko po co? Żeby bardziej razie po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma świecić jedno a nie dwa. Była o tym obszerna dyskusja. No ale jak ktoś bardzo chce to wystarczy podać + z drugiej lampy . Minus podłączyć z wiązki przy lampie. Tylko po co? Żeby bardziej razie po oczach.

mieszkam w górach. tak gęste mgły tu bywają że przyda się druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.mogłeś dać namiar jak to tam poszukać.

Szukałem jakoś nie widzę takiego tematu. Możesz pomóc.

Proszę bardzo: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226328-rezanie-drugiego-swiatla-przeciwmgielnego/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...