Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN szarpie po chwili działa ok


stafil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem w afn polega na tym ze silnik " szarpie". ma takie naloty ze traci kompletnie moc następnie dobrze się zbiera. nie jest to tryb awaryjny (nie trzeba gasić żeby znowu normalnie jechal) czasami jest to dość częste zjawisko czasami zanika na cały dzień.

turbina czyszczona niecały rok temu, n75 wymienione na nowe , w układzie dolotowym widać znaczną ilość oleju ale szczelność i wszystkie przewody od podciśnienia ok. samochód nie dymi podczas jazdy.

Po podpięciu do komputera wyskoczył błąd ze czujnik doładowania miał przerwę (nigdy nie odpinałem kostki) oraz przepływomierz podawał nie właściwą wartość.

moje pytanie brzmi w czym może być problem? olej w układzie dolotowym oszukuje czujnik doładowania ? czy to wina przepływomierza? dzięki wielkie za zainteresowanie i każdą odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że należało by zrobić logi dynamiczne w czasie tych objawów może jak napisałeś ze występuje chwilowo brak napięcia na jakiś zawór . Zrób logi zobaczymy co i jak funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dopiero teraz miałem możliwość wstawić logi. Było to moje pierwsze logowanie ( jest kilka pomiarów ale ostatni pomiar powinien być najbardziej wiarygodny) . nie udało mi się jednak złapać momentu kiedy silnik przerywał.

link do logów ------> http://vaglog.pl/log_233671.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...