Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie . Kupiłem telgi od audi a4 b5 na zime do swojej b6 . dzis przymierzyłem czy będzie pasowało i mam wrażenie ze po założeniu opony będzie tarło o zwrotnice. miedzy rantem felgi a zwrotnica jest jakies 2 centymetry . wydaje mi się ze to trochę mało
Niech wypowie sie ktos bardzo prosze

w5qbx2va.jpghhooehkv.jpg

zvtx6wq2.jpgmaancoz8.jpg

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam et 42 i jest ok przy oponach 205, więc 3 mm roznicy może nie odczujesz, chyba że masz szersze opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to głupio jak koła tak schowane w nadkola? Masz jakieś fotki kolego Power-kris ?

Mam opony 215 i nie chciałbym dystansie stosować bo to kolejny wydatek. Wolałbym sprzedać te felgi i kupić coś innego niż stosować dystanse. Ile takie dystanse 10 mm kosztują?

Muszę mieć pewność że to będzie ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie podejdzie tyle że będzie głupio wyglądało bo fela schowana w nadkole. Poza tym będzie ok?

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą nie zima koło nie koło Ale audi to audi i musi wyglądać cały rok:) tym bardziej że zimy teraz długie są i przez kolejne parę miesięcy będę wychodził z domu i będę się wkurzal że brzydko wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jakiś argument :) załóż koła, złap potrzebny wymiar i kup dobre dystanse, albo inne felgi z innym ET :) wybór należy do Ciebie :)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie jeszcze co sądzicie o wzorze tych felg? to są chyba od b5? będzie ładnie wyglądała b6 na nich ? :)

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam takie felgi na zimę, nie drogie, wiadomo, že nie są piękne, ale jak widziałem założone na innym audi to źle to nie wygląda :)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...