Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jakie logi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie logi do pelnej diagnostyki AEB. ktore zrobic dynamiczne a ktore statyczne. szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc.

Opublikowano

Powiem ci tak szczerze, że w tym silniku logi to można sobie robić z czego chcesz, a i tak niewiele wywnioskujesz.

Manometr trzeba podpiąć, zobaczyć ile turbo pompuje, potem sprawdzić DV.

A jak chcesz logować, to 25 - regulacja doładowania.

Chyba na 13 są czujniki stukowe.

Przepływomierz gdzieś w okolicach 02.

07, 08 - Sonda.

Opublikowano

No przepływomierz coś może powiedzieć ale najlepiej podpiąć manometr i jazda :wink4:

Opublikowano

No przepływomierz coś może powiedzieć ale najlepiej podpiąć manometr i jazda :wink4:

a co z blokiem 115? w vag-comie? idize zmierzyc tym cisnienie doladowania? mam wersje shareware va-com 3.11 i 4.09 i nie moge, ale jesli ktos ma pelna to czy jest mozliwosc sprawdzenia doladowania w tym bloku?

ma ktos moze wartosci dla przeplywki jakie powinny byc w calym zakresie obrotow dla 1.8T AEB?

Opublikowano

Nie ma w tym aucie dostępnego bloku 115.

Jest dopiero w tych, gdzie przepustnica jest Drive-by-Wire.

Przepływka w górnym zakresie obrotów ma mieć minimum 100.

Opublikowano

ma ktos moze wartosci dla przeplywki jakie powinny byc w calym zakresie obrotow dla 1.8T AEB?

Podłącze się z pytankiem, czy 120g/s przy 6000rpm dla AEB to dobre wskazanie?Silnik seria.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Odswiezam temat bo zaczynam "przygode" z vagiem tylko z tego co wyczytalem na forum to moj silnik o oznaczeniach AEB nie jest dobry do diagnostyki bo z logow nie za duzo wynika i zostaje tylko wizyta w jakims warsztacie ? :confused4:

A tak na marginesie to dlaczego tak jest ze inne silniki niz oznaczone symbolami AEB mozna zdiagnozowac vagiem i wywnioskowac cos z logow a z tych AEB nie mozna, co w nich jest takiego albo czego brakuje zeby logi byly uzyteczne ? Dlaczego wogole w B5 byly montowane silniki o roznych oznaczeniach ?[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Jest wogole sens logowania silnika AEB ?

Opublikowano

Odswiezam temat bo zaczynam "przygode" z vagiem tylko z tego co wyczytalem na forum to moj silnik o oznaczeniach AEB nie jest dobry do diagnostyki bo z logow nie za duzo wynika i zostaje tylko wizyta w jakims warsztacie ? :confused4:

A tak na marginesie to dlaczego tak jest ze inne silniki niz oznaczone symbolami AEB mozna zdiagnozowac vagiem i wywnioskowac cos z logow a z tych AEB nie mozna, co w nich jest takiego albo czego brakuje zeby logi byly uzyteczne ? Dlaczego wogole w B5 byly montowane silniki o roznych oznaczeniach ?[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Jest wogole sens logowania silnika AEB ?

sprawdzisz sobie przeplywke, sonde, czasy otwarcia wtryskow, temp powietrza zasysanego itp co bys chcial jeszcze sprawdzic?

Dlaczego wogole w B5 byly montowane silniki o roznych oznaczeniach ?

przesadziles, a co mialbyc jeden silnik do auta? nie wiem jak to skomentowac.

Opublikowano
Dlaczego wogole w B5 byly montowane silniki o roznych oznaczeniach ?

przesadziles, a co mialbyc jeden silnik do auta? nie wiem jak to skomentowac.

Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi :rolleyes: bo wiem ze do A4 byly montowane rozne wersje silnikow pod wzgledem pojemnosciowym, a ja pytalem o silnik 1.8 T dlaczego nie ma jednego oznaczenia np. AEB tylko z tego samego roku produkcji byly jeszcze silniki o oznaczeniach : ANB, AWM, ANB itd. Czym one sie roznia ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 07:52_________________________________________________Które logi wkleic bo juz zrobilem pomiary (dla silnika AEB) a nie chce zasmiecac forum logami ktore w przypadku tego silnika i tak nic nie dadza ? :mysli:

Jeszcze jedno logi dynamiczne dla blokow 003 i 011 to wiadomo jak przeprowadzac z trojki, 30km/h itd a jak pomiar ma wygladac dla innchy blokow analogicznie ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:23_________________________________________________Co jest nikt nic nie wie :evil::no:

Opublikowano

Wrzuć grupę :

a) 2 - przepływka

B) 3 - temp.

c) 8,9 - sonda

Opublikowano

Czym one sie roznia ?

Kolejne modyfikacje silnika dostawały "ulepszenia" i zmieniało się ich oznaczenie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuć grupę :

a) 2 - przepływka

B) 3 - temp.

c) 8,9 - sonda

obydwie grupy pomiaru dynamiczne i statyczne wrzucac ?

Opublikowano

Wrzuć grupę :

a) 2 - przepływka

B) 3 - temp.

c) 8,9 - sonda

obydwie grupy pomiaru dynamiczne i statyczne wrzucac ?

Tak będzie najlepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.