Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] montaż sygnału dźwiękowego / fanfary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z racji że jestem totalna noga z elektryki (no + od - odróżniam) prosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie jak chłop krowie na rowie

jest sygnał/trąba

jest sprężarka (sa dwie wsuwki + i -)

i jest przekaźnik na którym jest taki schemacik

przekafh7.jpg

no właśnie i co dalej :co: co gdzie podłączyć :co:

z tego co wyczaiłem to chyba z 87 prowadzę kabelek do (+) wsuwki w sprężarce

czy tak :co: no i co i gdzie dalej podłączyć :co: gdzie wetknąć przewody które zostaną zostaną po starych klaksonach :co:

Opublikowano

gdzie wetknąć przewody które zostaną zostaną po starych klaksonach

Możesz je podłączyć do 85 i 86, już przekaźnik będzie sterowany. 87 do sprężarki (+), a na 30 podajesz zasilanie najlepiej prosto z akumulatora (tylko nie zapomnij o dodatkowym bezpieczniku). Masę (-) dla sprężarki możesz wziąć z nadwozia. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no i chyba wszystko gra

gdzie wetknąć przewody które zostaną zostaną po starych klaksonach

Możesz je podłączyć do 85 i 86, już przekaźnik będzie sterowany.

rozumiem że nie ma znaczenia który z przewodów z klaksonu podłącze czy to pod 85 czy też pod 86 :co:

(tylko nie zapomnij o dodatkowym bezpieczniku)

jaki bezpiecznik wstawić , ile A :co:

Opublikowano

rozumiem że nie ma znaczenia który z przewodów z klaksonu podłącze czy to pod 85 czy też pod 86

Większość przekaźników samochodowych jest bipolarnych, więc bieguny nie mają znaczenia.

jaki bezpiecznik wstawić , ile A

Zależy jakiej mocy masz tą dmuchawkę??

Opublikowano
  • Autor

Zależy jakiej mocy masz tą dmuchawkę??

no tego to nie wiem

jakiś no name

Opublikowano

Na początek daj jakiś mały 7.5A, a jak by go paliło to zmienisz na większy.

Opublikowano

Zdeniu, nie wiem czy w twoim roczniku nie ma przypadkiem przkaznika od syg. dzwiekowego, bezpiecznik i tak chyba jest 25A w ori intalacji, na twoim miejscu podłączył bym sprężarkę prosto pod przewody od klaksonu i juz, jezeli bedzie wiekszy pobor prądu niż na ori to tylko spali ci bezpiecznik, i wtedy możesz się bawić w jakieś dodatkowe przekaźniki

Opublikowano

zdeniu a co za fanfarę kupiles ? I gdzie Ty ja tam wcisnales , w ktore miejsce ?

Opublikowano

Na początek daj jakiś mały 7.5A, a jak by go paliło to zmienisz na większy.

Te fanfary ze względu na sprężarkę pobierają raczej trochę więcej prądu niż 7,5A.

Spokojnie można wrzucić 10A i to też nie wiem czy nie będzie za mały :wink4:

Kilka lat temu miałem to w małym autku to kontrolki lekko przygasały jak trąbiłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za info

jak tylko znajdę chwilkę aby wjechać na podnośnik i gdzieś upchnąć trąbę to dam znać co i jak :wink4:

a trąba to takowa

tuning.48ab262c560ec.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.