Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.


Andrast

Rekomendowane odpowiedzi

W fotelu kierowcy mam 6 wtyk :wink:

Tez sobie kiedys zaloze masazer jajcow i bede mial 6. Na kazde po 1 wtyce? :grin:

A wracajac do tematu, kolega musi obczaic te poduszki. Wkur... sie na sprzedawce gdyby ich nie bylo

Nie szalej z tymi jajcami :grin: na myśli miałem pamięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tych skórach nie było grzania foteli, w tych są ale sobie daruje te grzanie bo nie jest mi potrzebne a na 90% sprzedawca wyjął sobie te poduszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam fotele pol skory z alcantara i pod fotelem sa dwie czarne kostki i jedna zolta a do podlaczenia z autem jest zolta i taka wieksza czerwona. (dalbym zdjecie ale nie wiem jak sie je tu wkleja) :/ i mam pytanie czy te siedzenia sa podgrzewane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni oglądałem fotele w pełnej elektryce z pamięcią za 3500 pelenów, już prawie miałem wykładać kasę na stół, ale zwróciłem uwagę na brak wtyczki od jaśków, na co sprzedawca powiedział że wszystkie fotele,kanapy itp. sprzedają bez Jaśków i bez pasów/zaczepu :facepalm: Gdzie na aukcji ani słowa na ten temat, fotki pięknie zrobione by zatuszować ten incydent. Dla potomnych duża firma z RADOMIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni oglądałem fotele w pełnej elektryce z pamięcią za 3500 pelenów, już prawie miałem wykładać kasę na stół, ale zwróciłem uwagę na brak wtyczki od jaśków, na co sprzedawca powiedział że wszystkie fotele,kanapy itp. sprzedają bez Jaśków i bez pasów/zaczepu :facepalm: Gdzie na aukcji ani słowa na ten temat, fotki pięknie zrobione by zatuszować ten incydent. Dla potomnych duża firma z RADOMIA.

bo to są potestówki ( brak pasów brak AIR BAG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona kostka to grzane fotele :hi:

czyli w grzanych fotelach musza byc dwie kostki zielona i czerwona?? jak nie mam zielonej kostki to fotele nie sa grzane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za grzanie odpowiada zielona kostka
czerwona to elektryka pamiec podswietlenie
czarna to od czujników zajecia siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naszczęście dosłał te poduszki wczoraj je zamontowałem jeszcze tylko błąd muszę wyksaować i będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wrclaguna
dzieki za info :) bo koles mi gadal ze takie wypasione siedzenia to napewno sa grzane.. i tez mi gadal ze w kazdym aucie sa juz pociagniete instalacje takie jak np: do grzania siedzen do komputera czy elektrycznych szyb tylko potem robia standard wersje i nie wkladaja takich foteli czy manetek do kompa czy przyciskow do szyb (tył) i ze jak kupie takie fotele to jeszcze musze kupic panel od klimy z pokretlami do grzania foteli i bedzie git bo juz okablowanie jest w kazdym aucie. tak samo ze jak zmienie manetki z przyciskami do kompa to bedzie mi to pokazywalo (spalanie dystans itp) czy to prawda?? mam nadzieje ze zrozumiecie co napisalem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...