Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift


SpierfolES

Rekomendowane odpowiedzi

Kijowo napisałem odblokowanie kilku opcji dzięki vcds w ten sposób musiałbym zmienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczka wywalona z tyłu lusterka się składają niestety lusterko fotochron musi być tez 8 pin do wymiany foty później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SpierfolES napisał:

Wycieraczka wywalona z tyłu lusterka się składają niestety lusterko fotochron musi być tez 8 pin do wymiany foty później 

Jak zdjąłeś wycieraczkę z tyłu? U mnie po odkręceniu śruby ramię siedzi jak zamurowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodas napisał:

Jak zdjąłeś wycieraczkę z tyłu? U mnie po odkręceniu śruby ramię siedzi jak zamurowane

(wiem, że niepytany, ale odpowiem :) ) potrzebujesz takiego toola (kupić albo samemu zrobić) żeby nie ryzykować... za dużo szkła dookoła żeby cokolwiek podważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapieczona była i cos podobnego jak otwieracz do wina wkladasz w srube i boki na srubie sciskaja i wykrecasz tylko moze rozwalic czasem :-D ale tył wyglada kozak 

I ogarnalem ziomka co mi zrobi ledy zmienne na pilota rozne kolory w lampach i kierunki dynamiczne tez w tym pasku tylko kiedy ja to zrobie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także lusterka się składają bez fotochronu jeszcze bo środkowe nie obsługuje :-(

Wycieraczka wywalona 

Wpada nowy zderzak na przód niedługo

Nastepnie malowanie w piano

Slupki drzwi

relingi

Tył dokładka 

I obowiazkowo modyfikacja lamp przód ma byc sztos :-)

Wymiana tapicerki z s4 z podsufitka dywaniki i kiera lift moze w przyszłym roku oraz uwieczenie ciężkiej pracy pneumatyka

Odnowienie zabezpieczenie lakieru ( disc kosztowne ) 

Zabezpieczanie spodu auta 

I kilka dupereli sie znajdzie 

Narazie tyle z planów nie ma co przesadzać bo karki połamią xD

 

received_486421608383941.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna dupcia :P hehe

lotka w stylu RS dobrze lezy? bo tez poluje ale chce zniuchac temat co i gdzie zeby sie pozniej nie rozczarowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic podróbke mi juz przeszlo xD ale lepiej w oryginał celuj montaż na tasme dwustronna oraz klej do szyb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SpierfolES napisał:

Mozesz kupic podróbke mi juz przeszlo xD ale lepiej w oryginał celuj montaż na tasme dwustronna oraz klej do szyb 

hehe mowiłem że się przyzwyczaisz ;) zresztą widziałeś że oryginał nie wiele lepiej leży.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tyle do roboty jeszcze zeby wyglądało jak z bajki ze niedociągnięcia zostawiam na później xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2017 o 20:43, Osta napisał:

Ładniej wygląda jak jest gładko :P

W sumie może i ładniej. Ale na takiego moda bym się nie zdecydował. Szczególnie przed zimą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim aucie wyrzuciłem i 0 problemów .

Po to mamy grzanie szyby, aby ogarniało temat .

Poza tym najważniejsze boczne lustra, a jak jest kamera cofania to już całkiem lux,

także będzie dobrze w zimę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu nasuwa się pytanie xD czy wy myjecie auta czy dopiero az tylna wycieraczka nie ogarnia :-P bo mi tylko szorowala z tylu bez płynu i tyle. I faktycznie lepiej wygląda :-) 

W sobote odbieram kolejne zmiany :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SpierfolES napisał:

I tu nasuwa się pytanie xD czy wy myjecie auta czy dopiero az tylna wycieraczka nie ogarnia :-P

Myję auto co najmniej raz w tygodniu. Ale co ma piernik do wiatraka? Jak polecę w trasę przy deszczu >100 km/h tył cały  czas mokry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz Krajewski napisał:

Myję auto co najmniej raz w tygodniu. Ale co ma piernik do wiatraka? Jak polecę w trasę przy deszczu >100 km/h tył cały  czas mokry. 

Dokładnie ja przy jeździe na trasie potrzebuje lusterka i wycieraczki z przodu :-) w tył nie ma co patrzeć. Ja tak samo raz w tygodniu chociażby na myjce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...