Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Gdzie zamontować CB w A8 i jakie ?


otles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie

może mi ktos zaproponować jakieś dobe rozwiązanie jakie i gdzie zamontowac CB w A8 rok 2007

i co z antenka jaka polecacie?

bo słyszałem ze można gdzies jakas na stale zamontować

(chce by była ona na stale "nie raziła" i dobrze w miare możliwości zbierała)

Pozdrawiam i czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podkleisz naklejke przezroczysta i na niej bedzie magnes stal :good: Z anten polecam cos z presidenta, z radi rowniez np HARRY , JOHNY 2 , a antenki to zalezy jaka chcesz, czy dluzsza czy krotsza, ewentualnie SIRIO ML-145 ... jest troche tansza niz president a daje sobie rade :good: Ja bym wrzucil na klape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym magnesówki nie polecał. Nawet jeśli przykleisz nalepkę, to kabel w którymś miejscu wytrze Ci lakier, nie wspominając już o świszczącej uszczelce jesli przytniesz kabel drzwiami. W poprzednim aucie miałem nieźle zorany dach przez magnesówkę, teraz na pewno założę jakąs na stałe, może uchwyt do klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym magnesówki nie polecał. Nawet jeśli przykleisz nalepkę, to kabel w którymś miejscu wytrze Ci lakier, nie wspominając już o świszczącej uszczelce jesli przytniesz kabel drzwiami. W poprzednim aucie miałem nieźle zorany dach przez magnesówkę, teraz na pewno założę jakąs na stałe, może uchwyt do klapy?

Ty miałeś zorany dach ...a mi pokiereszowało klapę od uchwytu na stałe :evil: :evil:

Z dwojga złego ..mam teraz magnes i naklejeczkę na dachu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stały uchwyt ma swoje wady i zalety. Trzeba brać pod uwage fakt, ze montujac go trzeba ingerowac w blache zeby była dobra masa co z biegiem czasu zaowocuje korozją.

Naklejka przeźroczysta gdzies na rogu zeby kabel nie szorował lakieru , jakas magnesówka (wybór ogromny), radyjko - jakis Unidenek lub President i bedzie chulało az miło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...