Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telematic Jak usunąć komunikat z wyświetlacza


A4AvantTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim aucie zamontowany jest system telematic z telefonem nokii. Telefon mam odłączony i po uruchomieniu stacyjki zawsze pojawia mi się komunikat o błędzie, że nie widzi słuchawki. Jest tak długo aż go nie wyłączę przyciskiem.

Czy jest sposób aby nie wyświetlał mi się ten komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna


jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty elektromechanik usunie przez Vaga ci cały system ze komputer nie będzie go w ogóle wykrywał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna

jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

dzięki za zaproszenie ale właśnie odczytałem posta i już się nie wyrobie, postaram się samemu wykodować a na spota może następnym razem uda mi się podjechać. W którym miejscu dokładnie spotykacie się?

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna

jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

dzięki za zaproszenie ale właśnie odczytałem posta i już się nie wyrobie, postaram się samemu wykodować a na spota może następnym razem uda mi się podjechać. W którym miejscu dokładnie spotykacie się?

ok sprawa ogarnięta, wszystko OK!

Żadnych komunikatów. pozdro dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...