Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telematic Jak usunąć komunikat z wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w moim aucie zamontowany jest system telematic z telefonem nokii. Telefon mam odłączony i po uruchomieniu stacyjki zawsze pojawia mi się komunikat o błędzie, że nie widzi słuchawki. Jest tak długo aż go nie wyłączę przyciskiem.

Czy jest sposób aby nie wyświetlał mi się ten komunikat?

Opublikowano

Myślę ze odpowiednie kodowanie zalatwi sprawe.

Opublikowano

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna


jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

Opublikowano

Ogarnięty elektromechanik usunie przez Vaga ci cały system ze komputer nie będzie go w ogóle wykrywał :P

Opublikowano

Ogarnięty elektronik weźmie za wykodowanie stówkę albo lepiej a na spocie ma za free :P

Opublikowano
  • Autor

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna

jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

dzięki za zaproszenie ale właśnie odczytałem posta i już się nie wyrobie, postaram się samemu wykodować a na spota może następnym razem uda mi się podjechać. W którym miejscu dokładnie spotykacie się?

Tak kodowanie.

Miałem to samo wykodowałem całego telematica łącznie z telefonem i mam spokój od 2 lat nie pamiętam już kodowania ale jak odpalisz vcdsa to masz tam podpowiedzi więc będzie to łatwizna

jak chcesz to przejedź na spota dzisiaj do Arkadii o 19 stej to się go wykoduje

dzięki za zaproszenie ale właśnie odczytałem posta i już się nie wyrobie, postaram się samemu wykodować a na spota może następnym razem uda mi się podjechać. W którym miejscu dokładnie spotykacie się?

ok sprawa ogarnięta, wszystko OK!

Żadnych komunikatów. pozdro dla was

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.