Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czarnula Kubusia


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W Kwietniu tego Roku zakupiłem moją czarnule :P Przesiadłem się z Focusa Mk1 Lift 2004 1.8 TDCI 115 ( Silnik porażka :facepalm: ) Więc zrobiłem świadomie zmieniając nowsze auto na starsze , moja decyzja była spowodowana tym że trafiła się ciekawa sztuka na fajny projekt , pasją do Audi kumpel mnie zaraził sam jeździ A3 8l miałem okazję tym jechać po trasie i w mieście , zakochałem się po prostu w Marce jak i Kulturze jazdy kierowców Audi ;)

Fotka starej fury :

29yct3.jpg

Auto:

A4 B5

Sedan

1996 R. 357 Tyś przebieg :wink:

Czarny Metalic

Zawieszenie 1 Be

1.8T Aeb Seria 150 KM ( po kapitalnym remoncie wymiany: uszczelek , uszczelniaczy , filtrów , rozrządu, Panewek , korbowodów i niestety wszystko seria :( , ale coś na to poradzimy ;) ) niby nawet turbo było regenerowane tylko że jakoś nie działa :facepalm: Na większość wymienionych wyżej rzeczy mam fakturę z Intercars także nie ma tragedii :naughty:

Wyposażenie :

-Elektryczne szyby przód

-Elektryczne Przyciemniane Lusterka podgrzewane :naughty:

-Lusterko wsteczne Fotochromowe

-Fotele kubełkowate

-Kierownica Trójramienna S-Line

-Sprężyny Niebieskie Ap Racing -35/-40 ( Jak się nie mylę ;) )

-Amortyzatory Bilstein

-Centralny Zamek

-2x Poduszki powietrzne

-Climatronic

-ABS

Może coś ominąłem ;)

Plany:

Planów jest Tona i trochę .... a funduszy tak mało :(, ale cóż na pewno podniesienie Mocy Max 190 KM na chwilę obecną ( za duży pociąg do prędkości ^^ )
- Fmic
- DW

- Wydech S4 / Końcowy tłumik przelotowy
-Zderzak Rs przód

-Tip

Soft : Max jak pisałęm 190 koni ;)

- Mam w planach konkretną poprawkę lakieru ponieważ jest skatowany na opór ma pełno odprysków rys i auto po gradobiciu , myślałem nad malowaniem auta.

- Wymiana połamanej dokładki pod zderzak też pewnie Ori się znajdzie ;)

-Audi Bose , Kocham dobre i głośne granie. pierdzenie Tuby mi nie odpowiada , a miałem przyjemność słuchać Bose w b5/b6/b7 i jest Meeeega

3/4 osób które mnie otacza niestety odradza mi modzenie tego tekstami typu zostaw tego złoma i weź nic w nim nie rób ... :(

Wykonane:

-Założenie Gazu Stag Q Box Reduktor AC r01 czerwony ( Max 250 KM) ) , Wtryski Barracuda 130/ Podziękowania dla Kolegi Roboform550 za montaż

-Zmienione Zostały reflektory Z Chińskich ledów na Ori Audi Poliftowe Scalone.

Zdjęcia:

Zdjęcia dokładne pojawią się jutro lub na dniach zależy jak z czasem pójdzie, na chwilę obecną mam takie:

Stare Lampy Chińskie ;P ani nie pasowały ani nic ( NIżej zmienione na nowe Ori ) : 106d5vm.jpg

Nowe Lampy : 1183ng2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..nie widziałem jeszcze żeby były takie ori lampy przednie w lifcie..zmień grill na ori lift i będzie juz całkiem inaczej.. Auto dostanie uroku..

No ale kto co lubi.. Życzę powodzenia w dalszym modzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...