Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wymontować zapalniczkę


dawkol-d1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może i taki temat był, ale szukałem cały dzień na tym forum i na innych i nie znalazłem.

Jak wyciągnąć zapalniczkę w konsoli środkowej w B5 po lifcie? Da się to jakoś wymontować bez rozbierania całej konsoli?

Pozdrawiam, Dawid.

Nikt nic nie wie? Nie robił nikt tego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

z tego co sie orientuje musisz wysunac popielniczke, nastepnie wycignac ten plasikowu pojemniczek na popiol. pod nim jest przerwa w plasiku przez ktora bedziesz widzial dwie metalowe srebrne blaszki. ciagnac lekko popielniczke wciskasz srubokretem lekko blaszki i wylazi Ci to cale ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu - jest jakiś na to trick czy trzeba demontować tunel środkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już po ptakach - demolka środkowego tunelu, ręcznego (swoją drogą to wg. skanu nie wciska sie blokady żeby ściągnąć pokrycie ręcznego - to, które się "trzyma w łapie", tylko trzeba tę blokadę (jakby zatyczkę) podważyć np. śrubokrętem i wyciągnąć - wtedy demontaż ręcznego idzie jak po maśle. Następnie trzeba rozłączyć kostkę, odkręcić dwie małe śrubki i mechanizm zapalniczki mamy wyjęty.

P.S. w moim przypadku cała zabawa była niezbędna, żeby wpiąć się pod zasilanie zapalniczki z CB (w tym celu montowałem dodatkowe gniazdo pasujące na wtyk zapalniczki), które mam zainstalowane na "stałe" pod podłokietnikiem (eliminacja zbędnych kabli oraz możliwość przekładania radia do innych aut - możliwość korzystania z dobrodziejstw posiadania wtyku do zapalniczki)

[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 13:26_________________________________________________

Tam jest takie kółko zębatka oporowa na sprężynie....4 zapadki metalowe. Wysuwamy kiepownice i na hama do przodu :notworthy: u mnie podziałało....

zdaje się że pod warunkiem, że zapalniczka jest na konsoli środkowej (nie na tunelu) - u mnie kiepownica jest na knonsoli a zapalniczka koło dźwigni ręcznego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...