Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ojciec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy ktoś w Warszawie lub okolicy może mi ogarnąć diagnostykę bluetooth? Pewnego dnia telefon przestał się łączyć, inne też go nie wykrywają. B7, modelu modułu nie pamiętam - lata temu montował go Malik Druga sprawa montaż bluetooth do TT z 2010 roku, też mazowieckie Oczywiście za pomoc wchodzi w grę rozliczenie w biletach NBP ;-)
  2. A ja chciałem podziękować wszystkim, którzy opisali jak ogarnąć problem z silownikami i potencjometrami. Czerwony problem załatwiony, wszystko śmiga jak ta lala.
  3. Mi też stopy się cały czas paliły. Oczywiście brak mocy. Wymiana modułu świateł pomogła. Oczywiście wcześniej wymiana czujnika stopu ale to był błędny trop. Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  4. Też ucha nadstawię w tym temacie (Led drl w b7). Zbliżone do 4300 kelwinow.
  5. No i u mnie podobny problem. Wolna jazda - chłodzi, szybciej - nie chłodzi. Gdzie w Warszawie ew okolicy polecacie warsztat?
  6. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Viva na Połczyńskiej. Mi bez marudzenia wymienili a i auto zastępcze wtmarudzilem: -) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Nie sama mineralna czlowiek/oooo żyje ... na usta sie ciśnie Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
  8. U mnie po kastracji dpf brak problemów z odpaleniem. Czy -15 czy 0 czy +5. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. To raczej problemy z badziewiem jakie nasze audiole mają w BT, niestety.... Parrot nie ma z tym najmniejszego problemu. Dogaduje się z każdym fonem i niestety jakością podstawowej funkcji jaką jest rozmowa kładzie fabryczne (nie parrotowe) zestawy na łopatki. Nie wspomnę o zestawach nokii uwielbianej nie wiadomo za co. Sorry za OT Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
  10. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    A czy sprawdzaliscie w Elsie fakt wymiany? Na moim VIN póki co ani śladu. Podobno maja miesiąc na aktualizacje ale trochę to dziwne. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. zradek1, coś nowego w sprawie? Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
  13. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Po zabiegu, 4 nowe pompki w ramach akcji serwisowej :-) Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
  14. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    A masz/miałeś virusa? Może jakiś nowszy soft Ci wygrali przy okazji? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  15. ojciec odpowiedział(a) na Śmierć z nieba temat w 2.0TDI
    Ja we wtorek mam wizytę w aso. Pan powiedział ze na sprawdzenie czy sie kwalifikuje. Jeśli tak to wymiana. BRD. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.