-
Bluetooth na RNS-e.
Czy ktoś w Warszawie lub okolicy może mi ogarnąć diagnostykę bluetooth? Pewnego dnia telefon przestał się łączyć, inne też go nie wykrywają. B7, modelu modułu nie pamiętam - lata temu montował go Malik Druga sprawa montaż bluetooth do TT z 2010 roku, też mazowieckie Oczywiście za pomoc wchodzi w grę rozliczenie w biletach NBP ;-)
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
A ja chciałem podziękować wszystkim, którzy opisali jak ogarnąć problem z silownikami i potencjometrami. Czerwony problem załatwiony, wszystko śmiga jak ta lala.
-
Błedy Check Engine ESP i k.Swiec żarowych.
Mi też stopy się cały czas paliły. Oczywiście brak mocy. Wymiana modułu świateł pomogła. Oczywiście wcześniej wymiana czujnika stopu ale to był błędny trop. Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Też ucha nadstawię w tym temacie (Led drl w b7). Zbliżone do 4300 kelwinow.
-
Przy większej szybkości słabo chłodzi klimatyzacja
No i u mnie podobny problem. Wolna jazda - chłodzi, szybciej - nie chłodzi. Gdzie w Warszawie ew okolicy polecacie warsztat?
-
Akcja serwisowwa Audi
Viva na Połczyńskiej. Mi bez marudzenia wymienili a i auto zastępcze wtmarudzilem: -) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowwa Audi
Nie sama mineralna czlowiek/oooo żyje ... na usta sie ciśnie Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
U mnie po kastracji dpf brak problemów z odpaleniem. Czy -15 czy 0 czy +5. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
To raczej problemy z badziewiem jakie nasze audiole mają w BT, niestety.... Parrot nie ma z tym najmniejszego problemu. Dogaduje się z każdym fonem i niestety jakością podstawowej funkcji jaką jest rozmowa kładzie fabryczne (nie parrotowe) zestawy na łopatki. Nie wspomnę o zestawach nokii uwielbianej nie wiadomo za co. Sorry za OT Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowwa Audi
A czy sprawdzaliscie w Elsie fakt wymiany? Na moim VIN póki co ani śladu. Podobno maja miesiąc na aktualizacje ale trochę to dziwne. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
B7 fabryczny alalrm , sam się włącza.
zradek1, coś nowego w sprawie? Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowwa Audi
Po zabiegu, 4 nowe pompki w ramach akcji serwisowej :-) Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowwa Audi
A masz/miałeś virusa? Może jakiś nowszy soft Ci wygrali przy okazji? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Akcja serwisowwa Audi
Ja we wtorek mam wizytę w aso. Pan powiedział ze na sprawdzenie czy sie kwalifikuje. Jeśli tak to wymiana. BRD. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2