Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak wymontować zapalniczkę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Może i taki temat był, ale szukałem cały dzień na tym forum i na innych i nie znalazłem.

Jak wyciągnąć zapalniczkę w konsoli środkowej w B5 po lifcie? Da się to jakoś wymontować bez rozbierania całej konsoli?

Pozdrawiam, Dawid.

Nikt nic nie wie? Nie robił nikt tego u siebie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam.

z tego co sie orientuje musisz wysunac popielniczke, nastepnie wycignac ten plasikowu pojemniczek na popiol. pod nim jest przerwa w plasiku przez ktora bedziesz widzial dwie metalowe srebrne blaszki. ciagnac lekko popielniczke wciskasz srubokretem lekko blaszki i wylazi Ci to cale ustrojstwo.

Opublikowano
  • Autor

Ale to co opisałeś to jest w modelu przed liftem, czyli do 98r. a mi chodzi o poliftową wersję- od 99r. w górę. Na siłę chyba odpada. Nikt tego u siebie nie robił?

Opublikowano

Podłączam się do tematu - jest jakiś na to trick czy trzeba demontować tunel środkowy?

Opublikowano

Tam jest takie kółko zębatka oporowa na sprężynie....4 zapadki metalowe. Wysuwamy kiepownice i na hama do przodu :notworthy: u mnie podziałało....

Opublikowano

U mnie już po ptakach - demolka środkowego tunelu, ręcznego (swoją drogą to wg. skanu nie wciska sie blokady żeby ściągnąć pokrycie ręcznego - to, które się "trzyma w łapie", tylko trzeba tę blokadę (jakby zatyczkę) podważyć np. śrubokrętem i wyciągnąć - wtedy demontaż ręcznego idzie jak po maśle. Następnie trzeba rozłączyć kostkę, odkręcić dwie małe śrubki i mechanizm zapalniczki mamy wyjęty.

P.S. w moim przypadku cała zabawa była niezbędna, żeby wpiąć się pod zasilanie zapalniczki z CB (w tym celu montowałem dodatkowe gniazdo pasujące na wtyk zapalniczki), które mam zainstalowane na "stałe" pod podłokietnikiem (eliminacja zbędnych kabli oraz możliwość przekładania radia do innych aut - możliwość korzystania z dobrodziejstw posiadania wtyku do zapalniczki)

[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 13:26_________________________________________________

Tam jest takie kółko zębatka oporowa na sprężynie....4 zapadki metalowe. Wysuwamy kiepownice i na hama do przodu :notworthy: u mnie podziałało....

zdaje się że pod warunkiem, że zapalniczka jest na konsoli środkowej (nie na tunelu) - u mnie kiepownica jest na knonsoli a zapalniczka koło dźwigni ręcznego.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.