Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam słyszałem, że w A4 B5 szybko siada zawieszenie tzn wahacze itp . Nie znam się ogólnie na tym zbytnio. Ale tak proszę o opinie użytkowników A4 B5 bo planuję niedługo kupić taką bryczkę ale nie chce kupić kalectwa albo takiego samochodu, na który nie będzie mnie stać w naprawianiu go . :) A z tego co mi wiadomo zawieszenie tanie nie jest . :)

Tak więc proszę o opinie jak to z tym jest ewentualnie na co zwracać uwagę przy kupnie :)

Opublikowano

Zawieszenie nie jest tragicznie drogie.W zależności od firmy,ale już za ok 600zl kupisz komplet.Ważny jest też montaż zawiechy,żeby tego nie robić na podniesionym aucie.Wielowahacz jest komfortowy,dobrze tłumi i wybiera nierówności.Przed kupnem dobrze by było wjechać na stacje kontroli i sprawdzić,co byś wiedział czy wszystko ok.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie nie jest tragicznie drogie.W zależności od firmy,ale już za ok 600zl kupisz komplet.Ważny jest też montaż zawiechy,żeby tego nie robić na podniesionym aucie.Wielowahacz jest komfortowy,dobrze tłumi i wybiera nierówności.Przed kupnem dobrze by było wjechać na stacje kontroli i sprawdzić,co byś wiedział czy wszystko ok.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Okej rozumiem. Czyli jak powiedziałeś, nie są to ąz takie koszty tak ? Bo podoba mi się autko i chciałbym owe zakupić . A powiedz mi jeszcze jak w tych samochodach jest ze rdza ? Szybko gniją ? Na co zwracać uwagę przy kupnie

Opublikowano

Audi ma blachę w ocynku,więc ruda ich tak nie bierze.Są miejsca gdzie może wylazic jak np.pod progami,nadkola.Tym się nie przejmuj.Chyba że trafisz egzemplarz robiony przez blacharza partacza.Z jakim silnikiem szukasz B5?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Audi ma blachę w ocynku,więc ruda ich tak nie bierze.Są miejsca gdzie może wylazic jak np.pod progami,nadkola.Tym się nie przejmuj.Chyba że trafisz egzemplarz robiony przez blacharza partacza.Z jakim silnikiem szukasz B5?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Szczerze zastanawiam sie na 1.8 lub 1.8t i najlepiej w gazie . xDD Mniejszych chyba nei szukam . Chce żeby miał te kopyto troche :P

Opublikowano

Szukaj z turbulum,a jak trafisz jeszcze z napędem na 4 kopyta to już w ogóle będziesz happy (zwłaszcza zimą).

Sprawdź czy nie ma wyciekow,wszelkie luzy itp,ale to na stacji Ci sprawdzą.Jazda testowa,czy go nie znosi,dobrze by było jak byś miał możliwość podpięcia kompa i sprawdzenia błędów.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Aha no u mnie raczej ciężko z takimi rzeczami, jestem trochę amatorem co do samochodów . A jaki w przybliżeniu może byc koszt sprawdzenia samochodu w serwisie ?

Opublikowano

Nie mam pojęcia.W serwisie napewno drożej zapłacisz niż na stacji diagnostycznej gdzie robią przeglądy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tzn no chodziło mi o stację . Wiesz ja planuje dopiero kupowac za rok to jeszcze dużo czasu . ale już teraz tak chce się trochę wdrążyć w życie ten samochód . :) Bo nie powiem podoba mi się . Troche może lata ma już swoje . ale jak w ładnym zadbanym stanie znajdę coś rozsądnego to pojeżdżę pewnie kilka lat jeszcze . :) w maju zdałem prawko i od ojca dostałem fiata, to pojeżdżę nim jeszcze rok i potem na zyletki i planuje kupić coś nowego i puki co na pierwszym miejscu A4 B5

Opublikowano

To przez ten czas zgłębiaj wiedzę o Audi,szlifuj doskonalenie jazdy a za rok to może i B6 zaczniesz jeździć ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nowiem, wiem . Wiesz co . Najpierw to jeszcze trzeba mieć fundusze na taki samochód :)


Ktoś jeszcze jakies ma opinie na ten temat ? :)

Opublikowano

Aha no u mnie raczej ciężko z takimi rzeczami, jestem trochę amatorem co do samochodów . A jaki w przybliżeniu może byc koszt sprawdzenia samochodu w serwisie ?

Ja 2 lata temu za sprawdzenie placilem w Krakowie o ile dobrze pamietam cos kolo 120zl. Ogolnie Audi a4 jest strasznie popularne i z cesciami nie ma problemu. Jest ich bardzo duzo i idzie kupic cos w dobrej cenie i tanio. Jak ojciec zrobil ogromna ryse na drzwiach (ktora widac w moim temacie) to zamiast robic cos tym, kupilem po prostu samo poszycie za 50zl, a roznicy w odcieniu nie ma. Zawieszenie, wiadomo wielowahaczowe i jak przyjdzie je wymieniac o jest nie maly wydatek, ale z drugiej strony bedzie je mial na lata. Jak uzytkownik B5, szczerze polecam ;) Ale tak jak kolega wyzej, wspomnial, za rok to moze juz B6 kupisz :P

Opublikowano

Z duperelek, które uprzykrzają życie:

- tylna wycieraczka w przypadku Avanta, czy działa,

- szyberdach dach, czy się nie przycina,

- listwy ozdobne drzwi, czy nie odstają albo nie zostały podklejone na klej do szyb...

Opublikowano

A z tą rudą to nie tak do końca że nie bierze. Szukaj jej na przednich błotnikach (ranty). Drzwi - na samym dole rant od środka. Też tam bierze.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Okej dzięki wielkie za pomoc . :) Na B6 trzeba juz wiekszy fundusz bo to już wydatek minimum 15 tyś . No ale pomyslimy . A może dopiero kupię jak skończe szkoły czyli za 2 lata prawie . Ale napisałem już teraz temat żeby dowiedzieć się co nieco . :)


Rozważam kupno tego Audika, może po Nowym Roku . Jakies opinie, na co zwrócić uwagę przy zakupie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.