Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam troche problem z tylna klapa bagaznika poniewaz bagaznik jest zamkniety a komputer pokazuje ze otwarty, od czego zaczac sprawdzanie bo moze ktorys przewod sie przerwal gdzie go szukac ,pompka od zamka dziala sprawna otwiera sie za kazdym razem i z kluczyka tez dziala otwieranie. Tylko przy zamykaniu auta nie mrygaja kierunki ,odczego zaczac sprawdzanie ? aha i nie dziala oswietlenie bagaznika po otwarciu klapy wiec to bedzie przewod czy zamek czy ten mikrostyk ?

dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez kasia_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sprawdź błędy w module komfortu, ale raczej wina jest w mikrostyku zamka. Poza tym, B6 nie posiada pompki centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyki oraz popsikaj wd40 w zamek weź wkrętaka i poruszaj nim trochę ale zapewne to będzie mikrostyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w module jest blad

01368 Alarm wywołany przez przełącznik bagażnika

00532 Napięcie zasilania. Dolna wartość skrajna przekroczona. Górna wartość skrajna przekroczona. Za niski sygnał. Za mała wartość napięcia zasilającego. Za wysokie napięcie ...


nie pali sie rowniez swiatlo w bagazniku . to bedzie mikrostyk czy wiazka gdzies sie przerwala gdzie szukac wiazki ?

Edytowane przez kasia_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro niema sygnału zamkniętej klapy ani światła to do sprawdzenia przewody, ale nie zaszkodzi przeglądnąć też mikrostyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzie szukac wiazki ?

:facepalm:

Ja pierdziu, bez przesady.

Widać ją gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem, to jest wina zamka klapy, dokładnie mikrostyku w nim. Ja wymienilem cały bo akurat miałem drugi. Z tym musze się pobawić i go naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...