Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] chorus II do b5?


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeszukaniu wielu wątków nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na dręczące mnie pytanie. Obecnie mam założone byle jakie radio, a chciałbym założyć jakieś ori. Wymyśliłem sobie, że założę chorusa II i emulator zmieniarki. Z kodów wyczytałem, ze oryginalnie była Delta, a obecnie pomiędzy radiem, a instalacją jest wpięty jakiś interfejs. Zastanawia mnie to, czy po wywaleniu interfejsu chorus zacząłby gadać z ori instalacją głośnikową (na 99% są głośniki Nokii, tak wyczytałem na subie) czy etam? Ogólnie orientuję się trochę w tych sprawach, ale w tym przypadku nie kumam. Czytałem że też może być problem jeśli chorus miałby włączony system bose. Z góry dziękuje za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorus II napewno nie będzie współpracował z twoją instalacją bez can-bus adaptera bo pochodzi z nowszych modeli gdzie jest sterowany cyfrowo a u ciebie jest jeszcze sterowanie analogowe do radia, u ciebie napewno będzie działał chorus I ale on nie ma wyjścia do zmieniarki dlatego pozostaje ci concert na kasety lub zakup can adaptera który załatwi ci wszystko oprócz wyświetlania na fisie jeśli masz pełny oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. z tego co już wcześniej wyczytałem, to brak can-busa bedzie powodował wyłączanie się radia co godzinę, brak wł/wył ze stacyjki i brak podświetlenia przycisków. Przyciski podobno da się podświetlić sprytnym sposobem wlutowując jeden kabelek. Chodzi mi głownie o to czy nie wystąpi problem z podłączeniem głośników, bo tamte dolegliwości związane z brakiem can-bus nie przerażają mnie. Gdyby jeszcze dzięki temu adapterowi fis gadał z radiem, to może i bym w to zainwestował, a tak to troche szkoda prawie 300 plnów na taki duperelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głownie o to czy nie wystąpi problem z podłączeniem głośników, bo tamte dolegliwości związane z brakiem can-bus nie przerażają mnie.

\

Będzie hulało. Ja mam w B5 Concerta 2 CD i dział bez problemy a dolegliwość z powodu braku CAN-ów mi nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Chorus II wymiarowo chyba nie podejdzie do B5, bo ma 23cm , a do B5 pasuje radio 22cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to sa chorusy 2 i concerty2 z a6 ale jeszcze mozesz miec problem z przednimi glosnikami bo moga nie grac i trzeba odciac kabelek, pozatym separator antenowy zeby radio dobrze gralo bo chyba bialy kabelek byl do 97, ja raczej jestem za concertem 1 masz radio w 100% sprawne i bez zadnego kombinowania + zmienierka mp3 :good: sam mam chorusa 2 u siebie i dopiero teraz jestem zadowolony jak dolozylem adapter zrobilem antene, przednie glosniki, dorzucilem zmieniarka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...