Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, a te lampy są klejone czy tylko na zapinki?

Opublikowano

Rozumiem, a te lampy są klejone czy tylko na zapinki?

przedlifty mają zapinki i uszczelke między kloszem a obudowa
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, rozebrać je jest banalnie prosto :)

Tak świecą mijania :

02214a29c6a6c.jpg

tak długie

b5e0364d5012c.jpg

Edytowane przez KMY DODEKk

Opublikowano

Bajerancko

Opublikowano

Ja swego czasu zastanawiałem się czy kupić Philipsy czy właśnie Night Brakery, ale na moje nieszczęście wybrałem Philipsy bo widzę, że Twoje świecą lepiej. A czy przy rozbieraniu reflektora trzeba nastawiać się na nowe uszczelki czy obecne raczej powinny być w dobrym stanie?

Opublikowano
  • Autor

Ja założyłem Stare tylko je dobrze umyłem i natluscilem smarem sylikonowym w sprayu :) najważniejsza to reg. Odblysnikow :)

Opublikowano

extra wrazenie sprzedajesz kiedys ? :)

Opublikowano

No swiatełka bardzo ładnie świecą. Dobra robota!

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie sprzedaje :) akurat spadł śnieg więc jest fun mimo że 125km :D ze świateł jestem zadowolony polecam każdemu taki zabieg :) dzięki za dobre słowo :)

Opublikowano

Gratki za to że nie zmieniłeś reflektorów tylko zostałeś przy dzielonych ori

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jak tam autko się spisuje? Jakaś cisza zapadła ;)

Opublikowano
W dniu 15.05.2016 o 10:16, KMY DODEKk napisał:

No, ja potrzebowalem na szczescie tylko dwa :grin:

 

W końcu przyszła pora na ogarniecie hamulca, wpadło 312

Dzięki robitl za graty wszystko juz na pokładzie :banan:

Skuteczność znacznie lepsza :decayed:

Porównanie 280/312

2selvz3h.jpg

fej966g3.jpg

6v9xe3zi.jpg

:banan:

a gdzie spręzynka na zacisku/??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.05.2018 o 11:50, Arek8888 napisał:

Jak tam autko się spisuje? Jakaś cisza zapadła ;)

Auto w ciągłej ekspolatacji narazie nic sie nie zmienia jedynie co to audika dostała nowy lakier na całość, muszę jeszcze przepolerować i wrzucę jakies fotki :D :)

 

 

  tutaj filmik jak się obecnie ma.. i mój nowy drugi projekt audi 80Q 1.8t :D

Edytowane przez KMY DODEKk

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.05.2018 o 16:32, PiterA4 napisał:

a gdzie spręzynka na zacisku/??

sprężynka była już na następny dzień :D

Opublikowano

Jak dla mnie grubo, bo sam marzę o nowym lakierze albo przynajmniej o pełnej korekcie lakieru :) sam malowałeś czy lakiernik? A tej 80-ki coś nie widać czy ja nie zauważyłem? :)

Opublikowano
  • Autor

Projekt możesz zobaczyć i śledzić na fb https://www.facebook.com/redharv80/:D

Malował mi taki znajomy. jeszcze musze zrobić polerke bo skórka miejscami jest :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.