Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line


patryk195

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze od razu nie szukales sline tylko teraz wszystko trzeba sobie kupić, do tego fis czerwony i brak rns

Szukałem zadbanej w oryginale, akurat nic w s-line nie było więc kupiłem tą, nie lubie szukać auta miesiącami i ograniczać się tylko do jednej wersji. Zanleźć zadbaną a4 w s-line i jeszcze 1.8 T to ciężki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..szkoda, że nie szukałeś od razu S4...bo teraz dłubiesz w silniku wsadzasz kasę a i tak mocy S nie będzie...

Kolego, rozumiem rozczarowanie "biedną" wersją u kolegi Patryka ale wolałbym pewniaka w serii niż pacniętą S-line bo ma być pakiet i tyle...

Druga sprawa to mody..gdzie tu radość z modzenia skoro byłby już s-line....a tak dokupisz, zaciesz jest, auto się zmienia, idziesz do przodu....a czy kasę ktoś liczy jak zabiera się za zmianę gratów ? Chce mieć i go stać to kupuje :)

Sam jak szukałem to takie pażdzierze oglądałem że czacha dymiła......trafiła się nienaganna w biednej wersji ale mam pewność, że nie miała spotkania z trolejbusem.....a dorzucenie reszty żeby było spoko - Sama radocha !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to już coraz ciekawiej. Będę się przyglądał co tam dalej będzie się działo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem auto, korekta level 1, znikneły wszystkie "hologramy"

*prewash : piana Shiny Garage Fruit Snow Foam

+ plastiki APC Nielsen Cyclone

+ opony Shiny Garage Pure Black Tyre Cleaner

+ szampon Shiny Garage Sleek&Bubbly Premium Car Bath

+ deironizacja Prickbort

+ glinka

+ korekta one step w systemie Meguiars Ultimate Compound na maszynie DA

+ cleaner Dodo Juice Lime Prime Lite na maszynie DA

+ wosk Soft99 Water Block ręcznie

+ dokładka i tylny dyfuzor iraz opony pociągnięte dressingiem ValetPro Dionysus Trim Glitz

5hJqpfV.jpg

Pt4xT8u.jpg

Ti7VNGG.jpg

OsB1XoU.jpg

2G4XVHS.jpg

jySFhfb.jpg

LX4oWgX.jpg

r0kZJPV.jpg

KKutdJX.jpg

ohVK8ek.jpg

Edytowane przez patryk195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to! :good: Jak u mnie zrobiłem korektę i powłokę kwarcową to zadowolenie mega! U Ciebie pewnie to samo! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zadowolony z efektu, ceny ustalane indywidualnie, ale za 1- etapową około 700zł zależnie od stanu lakieru.

DP już na miejscu, warto było, różnica mocno odczuwalna :)

VTSz4f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zadowolony z efektu, ceny ustalane indywidualnie, ale za 1- etapową około 700zł zależnie od stanu lakieru.

DP już na miejscu, warto było, różnica mocno odczuwalna :)

VTSz4f1.jpg

Witam . Można widzieć gdzie robiłeś korektę ??

Bo widzę ,że z moich okolic a robota BDB też bym się wybrał

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, link do fb https://www.facebook.com/stefandetailing/?fref=ts, w Toruniu masz jeszcze Remol Detailing https://www.facebook.com/remolautodetailing/?fref=ts

P.S. jakby ktoś szukał katalizator do BFB 2007r to mam w idealnym stanie wraz z drugą sondą - 350zł

Edytowane przez patryk195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..szkoda, że nie szukałeś od razu S4...bo teraz dłubiesz w silniku wsadzasz kasę a i tak mocy S nie będzie...

Kolego, rozumiem rozczarowanie "biedną" wersją u kolegi Patryka ale wolałbym pewniaka w serii niż pacniętą S-line bo ma być pakiet i tyle...

Druga sprawa to mody..gdzie tu radość z modzenia skoro byłby już s-line....a tak dokupisz, zaciesz jest, auto się zmienia, idziesz do przodu....a czy kasę ktoś liczy jak zabiera się za zmianę gratów ? Chce mieć i go stać to kupuje :)

Sam jak szukałem to takie pażdzierze oglądałem że czacha dymiła......trafiła się nienaganna w biednej wersji ale mam pewność, że nie miała spotkania z trolejbusem.....a dorzucenie reszty żeby było spoko - Sama radocha !!!

No tak bo wszystkie sline są padaczka i na pewno taka by kupil, teraz kupi xenon bez poziomowania, listwy zderzaki i wyjdzie kasy jak za s4... I nie mów mi o radosci z modrzewia bo nie pierwszy raz to przechodzę i lepiej jest kupić ładne i dlubac motor niż kupić wszystko czego brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po korekcie, wtryski 380cc, 2x IC, Down pipe + zwykłe k03 dało ostatecznie 205PS / 340NM

pRzUhXw.jpg

LTAsyJq.jpg

jmjwBpw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik , ciekawe czy długo sprzęgło wytrzyma .

Wszystko zależy od stylu jazdy, ja się w ściganie nie bawię i nie "strzelam" ze sprzęgła :)

.... przynajmniej w audi :D

Edytowane przez patryk195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski używane kupowałeś czy nówki ?

Praktycznie nówki, jeździły w naszym innym projekcie przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski z zapasem :) szkoda ze dp nie owiniete od razu...

sprzęglo da rade na takie moce i do tego bez quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dp nie owiniete od razu...

był taki pomysł lecz doradzono mi nie owijać

...do pełni szczęścia brakuje teraz jakiejś hybrydy :)

choć jak narazie jestm bardzo zadowolony z tego jak auto jeździ, dół i góra znacząco się poprawiły względem poprzedniego setupu

2t8do4N.jpg

Edytowane przez patryk195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego,

Wynik ładny - ja na tym samym setupie tylko z FMIC zamiast 2x IC wyplułem 200 PS.

Mi mimo wszystko bardzo brakuje dołu - trzeba swoje odczekać zanim turbina zacznie ładować. Tragedii nie ma ale jest to czasami irytujące. Diesle ładniej ciągną jednak. Za to później już ładnie się kręci i tu diesel może się schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi mimo wszystko bardzo brakuje dołu - trzeba swoje odczekać zanim turbina zacznie ładować

Ale i tak jest dużo lepiej niż seria

też, masz wtryski 380cc?

nie mam dostępu do giełdy więc wrzucam tutaj moje koła na sell, bez opon lecz, jednak jak ktoś by chciał to za 500zł je dorzucę (2 bardzo ładne 2 słabe)

możliwa też jest zamiana na jakieś 19" (BBS CH CK Speedline, oems ifg 10)

http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s8-20x9-et46-polerowane-fronty-CID5-IDfAKHF.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...