Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW E61 520D Full M.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ledy zamowilem takie same jak twoje i juz od wczoraj smigaja na aucie. Trzeba przyznac, ze sa mega jasne.

No i wlasnie o to chodzilo :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No jest pewnie różnica po spolerowaniu reflektorów co? Na żywo pewnie jak nowe, ja byłem w wielkim szoku jak mi spolerowali moje,

Nerki jak najbardziej na plus, jest różnica co

Opublikowano

A tak apropo nerek, udalo Ci sie je zdemontowac bez zwalania zderzaka, czy jak?

Opublikowano

Ja zrzucilem nerki bez zdejmowania zderzaka

Opublikowano
  • Autor

No jest pewnie różnica po spolerowaniu reflektorów co? Na żywo pewnie jak nowe, ja byłem w wielkim szoku jak mi spolerowali moje,

Nerki jak najbardziej na plus, jest różnica co

Jest mega roznica po spolerowaniu! :D nie wiedzialem, ze bedzie az taka roznica. Ale polecam kazdemu ten zabieg. Od razu milej w nocy ;)

A tak apropo nerek, udalo Ci sie je zdemontowac bez zwalania zderzaka, czy jak?

U mnie zderzak byl i tak sciagany, aby moc go skleic wiec nerki to juz byl pikus [emoji14]

Sa ludzie ktorzy sciagaja nery bez zdejmowania zderzaka. Na YT jest troszke filmikow na ktorych to robia ale.. Ale zawsze moze cos nie wyjsc i zaczepy sie polamia. Jest tez grupka ludzi ktorym to nie wyszlo i lamali zaczepy :/ :)

Ja zrzucilem nerki bez zdejmowania zderzaka

Udalo sie bez zbednych ubytkow? :)

Jeszcze kilka moze kilkanascie dni i autko do SPANKY oraz na przyciemnienoe szybek :D:kox:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W koncu jest jeden z najwazniejszych gadzetow!! :a4fan::D

03ee32e2ee4faf8e624808fe474ecaa6.jpg

3546bcb01e6f7a7cd384035e4e986b2c.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

No tego jeszcze nie grali :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

No tego jeszcze nie grali :grin::grin:

Czego? :D [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ramki na blachę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ramki na blachę :grin:

:embarrassed: Za dobrze mi na tym forum, żeby się z nim rozstawać :) Ramki = członkostwo :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolegi masz NIVO w swoim kombiaku ? Orientujecie się może Panowie czy wszystkie E61 miały pneumatyke na tyle ?

Opublikowano

tak wszystkie

Opublikowano

Wsiadłbyś to byś zmienił zdanie Mi też nie bardzo podchodziły wnętrza BMW.. Do póki nie wsiadłem i się nie przejechałem

nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze :P

mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/

Bo sie przyzwyczailes do innych aut :P Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/

hehehe mozliwe :D

widze ze temat idzie dalej:P

moze z czasem oblukam Twoja BMW :P bo widze ze niedaleko mamy do siebie :P a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna :D

Opublikowano

A ze tak zapytam to nasze nivo awaryjne jest? Póki co odpukać u mnie ok, ale jak juz padnie chciałbym wiedzieć jak sie zabrać za to

Opublikowano

z tego co pamiętam jak miałem e61 to jest jakiś przewód który wychodzi z kompresora jest na jakiejś sprężynie czy coś takiego. Dobrze jest tam zaglądać co jakiś czas i zobaczyć w jakim stanie jest przewód . jak się przetrze to kompresor zaciągnie syf i może się zatrzeć . Takie informacje wyczytałem kiedyś na forum BMW

Opublikowano

O to trzeba luknąć, jest opcja samemu tam zajrzeć czy jak auto bedzie na podnośniku?

Opublikowano
  • Autor

Kolegi masz NIVO w swoim kombiaku ? Orientujecie się może Panowie czy wszystkie E61 miały pneumatyke na tyle ?

Mam pneumatyka i jedna poduche do wymiany :) Koszt w ASO 1300 do zawiech M.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wsiadłbyś to byś zmienił zdanie Mi też nie bardzo podchodziły wnętrza BMW.. Do póki nie wsiadłem i się nie przejechałem

nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze [emoji14]

mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/

Bo sie przyzwyczailes do innych aut [emoji14] Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/

hehehe mozliwe :D

widze ze temat idzie dalej[emoji14]

moze z czasem oblukam Twoja BMW [emoji14] bo widze ze niedaleko mamy do siebie [emoji14] a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna :D

A skad jestes kolego? :)

A ze tak zapytam to nasze nivo awaryjne jest? Póki co odpukać u mnie ok, ale jak juz padnie chciałbym wiedzieć jak sie zabrać za to

Awaryjnie i nie awaryjne. Jak wszystko. Zawiechy pneumatyczna najdrozsze w utrzymaniu :/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A skad jestes kolego?

Rejon, Piaseczna-Góry Kalwarii :P Niby 70 km od CIebie :P

Opublikowano
  • Autor

No ja Garwolin takze kawalek [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mozna sie ustawic w pol drogi :D albo jak bedzisz w wawce :P bo zapewne bywasz hehehe czasami :P

Opublikowano
  • Autor

mozna sie ustawic w pol drogi :D albo jak bedzisz w wawce [emoji14] bo zapewne bywasz hehehe czasami [emoji14]

Bywam... Ale pociagiem :D Dopoki mi prawka nie oddadza :/

A Ty tez przesiadasz sie na 5-ere? :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.