Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8 20v Dławi się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam Audi A4 B5 1,8 20v 1997r.Problem polega na tym ,że nie ważne czy ciepły czy zimny silnik podczas przyspieszania (często 2 bieg) auto dławi się i puszcza

Wymienione zostały

-świece

-przepływomierz

-został uszczelniony dolot

--Filtr paliwa wymieniany w zeszłym roku 15 tys/km temu

Na Vagu żadnych błedów pokazywało Przepływomierz i sonde .Po wymiannie przepływomierza 0 błedów

Opublikowano

Masz lpg? Kiedy zmieniałeś świece?

Opublikowano
  • Autor

Świece zmieniałem z 4 miesiące temu ,nie mam lpg

Opublikowano

co znaczy auto dławi się i puszcza? gaśnie, przestajce ciągnać?

jak dla mnie po prostu przepływka świruje, znajac zycie nie wymieniales na nowa tylko na uzywke, która rowniez mogla byc uwalona

zdarzało sie to juz nie raz tu na forum

Edytowane przez uszolek

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak przepływka to po prostu ją odłącz jak odpali i bd chodził tak jak mówisz to masz powód chyba że bd miał problem z rozruchem a chodzić bd z twoją pomocą i bd świrował to obstawiał bym przepustnice

Opublikowano

tak jak radzi mateusz trzeba z logować przepływomierz nie wiem czy kupiłeś zamiennik czy używka oryginał u mnie też szarpało kupiłem używkę i tu za długo nie pochodziła z logowałem ją i nie dawała odpowiednich wartości.Dopiero po kupnie nowej oryginalnej jest ok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam to samo odpięty czy zapięty przepływomierz auto idzie zmieniam bieg nagle brak mocy puszczam dodaje gazu i znów jdzie ok. przepustnica czy potencjometr od pedału gazy ? wszystko reszta wymieniane sezonowo.

Opublikowano

przepustnica chociaż nie wiem jak z tym potencjometrem bo u mnie jest linka ale jak by był potencjometr to byś na kompie sprawdził a spróbuj rozebrać cały dolot do przepustnicy wyczyść łącznie z przypływką i sprawdź czy jest szczelny i ile oleju w przepustnicy na oko

Edytowane przez Wojtek1995

Opublikowano

potencjometr położenia przepustnicy to jest na 100% tylko nie pamiętam który blok pomiarowy :facepalm: ale 098 jak się nie mylę

Opublikowano

czyli kupić przepustnice czy da się to zregenerować ? to jutro sprawdze blok, tylko jak byś Cie powiedzieli który na 100 %, ja mam właśnie elektronicznie sterowane, miałem przepustnice w ręku nie było nagaru była czysta. Ale wiem że była zmieniana kiedyś tam. tylko ze problemu nie było a pojawił się i staje się coraz bardziej męczący.

Opublikowano

włącz zapłon podepnij vag-a i sprawdzaj bloki,będziesz widział skalę w %

Opublikowano

a jakie powinny być prawdłowe wartości ? spoko dziś będę sprawdzał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.