Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pęknięta osłona przekładni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj pękła mi osłona przekładni w prawym kole. Z tego co się dowiedziałem to to, że przekładnia do wymiany, że nie mogę wymienić samej osłony. Oczywiście chcę się dowiedzieć czy mechanik mnie nie nabija w butelkę czy rzeczywiście będę musiał całą przekładnię wymienić.

o7rj3a.jpg

Edytowane przez szenko

Opublikowano

Witam, wczoraj pękła mi osłona przekładni w prawym kole. Z tego co się dowiedziałem to to, że przekładnia do wymiany, że nie mogę wymienić samej osłony. Oczywiście chcę się dowiedzieć czy mechanik mnie nie nabija w butelkę czy rzeczywiście będę musiał całą przekładnię wymienić.

http://www.directupload.net/file/d/4130/vxcesuup_jpg.htm

link nie działa

Opublikowano
  • Autor

Witam, wczoraj pękła mi osłona przekładni w prawym kole. Z tego co się dowiedziałem to to, że przekładnia do wymiany, że nie mogę wymienić samej osłony. Oczywiście chcę się dowiedzieć czy mechanik mnie nie nabija w butelkę czy rzeczywiście będę musiał całą przekładnię wymienić.

http://www.directupload.net/file/d/4130/vxcesuup_jpg.htm

link nie działa

Poprawiam

Opublikowano

zmien mechanika

osłona do wymiany

os_ona.jpg

Opublikowano
  • Autor

zmien mechanika

osłona do wymiany

os_ona.jpg

Przy wizycie u innego mechanika powiedział mi, że niedługo przekładnia do regeneracji i żebym jeszcze pojeździł aż nie padnie. Czy to jest ten moment regeneracji czy po wymianie osłony jeszcze pojeżdżę?

Opublikowano

Wymien osłone i oring poz.11 i pojezdzisz jeszcze

przek_adni.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki jutro będę działał i dam znać jak poszło


Mechanik powiedział 3 z kolei, że przekładnia do regeneracji albo kupić nową/używkę bo tam nic nie powinno ciec a cieknie.

Opublikowano

Nie wiem czy wymiana osłony coś pomoże skoro wszystko jest mokre od prawdopodobnie uciekającego płynu z ukladu.

Opublikowano

Podejrzewam, że z tym kilka dni jeździłeś i mogła trochę dostać w d*pę. Oczywiście tą osłonę można wymienić, i będzie latać teoretycznie ale praktycznie nie musi :) Najlepiej zacząć od wymiany gumy i przede wszystkim uzupełnieniem oleju :)

Opublikowano

Wymien osłone i oring poz.11 i pojezdzisz jeszcze

przek_adni.jpg

Ciężko wymienia się ten oring???

???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.