Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drżnie samochodu powyzej 120-160


radekaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opisze moj problem ktory polega na tym ze gdy jade autem tak do 110/120h wszystko jest ok ale jak przekrocze 120 auto zaczyna drżec tak jak by kola byly nie wywazone (kola mam wywazone do 2gr. felgi proste) co dziwne powyzej 170h problem znika... podczas chamowania jeszcze badziej zaczyna drzec tak do zejscia do 110 pozniej jest ok ( tarcze klocki wymienilem) prosze o jakas podpowiedz jesli ktos z was mial taki problem i jakos go rozwiązał

lub ktos wie czego moze byc to przyczyna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby, źle oczyszczona piasta przed założeniem tarczy, łożyska już padają, lub krzywe piasty itp.

Może luzy na którymś wahaczu.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie tylko w mniejszym zakresie prędkości.

zamiast kupować przeguby wewnętrzne za 140 za sztuke kupiłem całe półosie i zobaczymy jak będzie po wymianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oriętuje się ktoś czy półośka z diesla bedzie do benzynki ? potrzebował bym coś mocniejszego a też chce wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę sie ja mam tak przy hamowaniu i prędkosci 120 km mam wielkie drgania.. męczy mnie to klocki tarcze nie danwo wymienione, przegub lewy tez.. pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie tylko w mniejszym zakresie prędkości.

zamiast kupować przeguby wewnętrzne za 140 za sztuke kupiłem całe półosie i zobaczymy jak będzie po wymianie :)

i co wymieniles ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie półosi kompletnych i poprawa jest ogromna. Przetestowałem przy prędkości 130-140 i jest jeszcze delikatne drganie (i przypuszczam, że pewnie trochę przenosi ze skrzyni) ale w porównaniu z tym jak było przed to przepaść na plus. Nie trzęsie przy przyspieszaniu ani przy hamowaniu. Zrobię jeszcze test na drugich felgach z zimówkami i dam znać.

jak nic się nie zmieni to strzał w 10tkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...