Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 4.2 V8 pompa paliwa w zbiorniku is dead


onthefloor

Rekomendowane odpowiedzi

moja pompa padła.oryginał kosztuje ponad 1000zł ale na allegro czy w sklepach lepszych sa pompy który podejdą kształtem wymiarami np. z audi a6 3.0 220KM ale czy ciśnienie które się troszke różnis sprawi że pompa ta uciągnie 344KM???

Wkladał ktoś kiedyś taka pompe za 200zł i jeździ mu auto??


gość z allegro twierdzi że sprzedał pare tych pomp do s6 i jeźdzą bo nie było zwrotów hm...moja pompa dmucha 4.7 bar a te troszke ponad 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj pompy i podobnych parametrach albo o większych, szukaj Boscha, ja dwa tygodnie temu wymieniałem pompę ale na orginał oczywiście używka a starą będę właśnie wymieniał na mocniejszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem pompe za200zł z a6 3.0 220kucy ciekaw jestem czy da radę...a ile towje pompa z boscha???aaa i jak poskładac cały koszt do kupy
????


Szukaj pompy i podobnych parametrach albo o większych, szukaj Boscha, ja dwa tygodnie temu wymieniałem pompę ale na orginał oczywiście używka a starą będę właśnie wymieniał na mocniejszą :wink:

ile ta pompa z boscha?? boje sie kupic uzywki bo pieron wie ile to na pułce lezy


panowie założyłem pompe za 200zł jakąś włoską z audi a6 3.0 220 kucy pompa działa cicha ale jest problem z zapalaniem bo nie trzyma ciśnienia i jak auto postoi troche dłużej zapala ,,może akurat to wada tej jednej pompy nie wiem ale ogólnie działa

pompa oryg.1400zł ta pompa 200zł oszczędnośc spora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onthefloor pewnie masz za słabą pompę :wink: co do używki ryzyk kwizyk ja póki co nie narzekam, kupowałem od Cin z forum uderz do niego bo sporo części do esek, co do Boschki to dam Ci namiar jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...