Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, auto zakupiłem jakiś miesiąc temu i przyszła pora żeby założyć temacik:)

Dane techniczne:

Silnik: 1.9 TDI 131km [AVF]
Rok produkcji: 2003
Skrzynia: Manualna 6-stopniowa

S-line zewnętrzny + zawieszenie

Kolor: LZ9W

Wyposażenie:

- kierownica 3- ramienna

- pakiet ambiente

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- nagłośnienie BOSE

- 6x AIR BAG

- 2 szyby w prądzie:/

- sportowe fotele pełna skóra + regulacja lędźwi + wysuwane podnóżki

- przyciemnione szyby tył+przód

Zrobione :

- dekory + popielniczka + ramka szczotkowane aluminium lub folia (ZROBIONE)

- dekory led (ZROBIONE)

- wymiana tunelu + wykończenie(ZROBIONE)

- pełny FIS (ZROBIONE)

- nowe dywaniki (ZROBIONE)

- ramki grill czarny mat (ZROBIONE)

- podłokietnik (ZROBIONE)

- nowa popielniczka+panel (ZROBIONE)

- esp, kubek, wizytownik chrom (ZROBIONE)

- regeneracja klimatronika, przycisków od szyb  (ZROBIONE)

- kluczyk z B7   (ZROBIONE)

-nowa osłona silnika   (ZROBIONE)

- nowe wycieraczki + spryskiwacze mgiełkowe   (ZROBIONE)

- oświetlenie wnętrza + tablicy led   (ZROBIONE)

- otwieranie/zamykanie szyb z pilota   (ZROBIONE)

- program  (ZROBIONE)

- mieszek czerwona nić (ZROBIONE)

- obszycie ręcznego perforowaną skórą  (ZROBIONE)

- automatyczna klapa bagażnika (ZROBIONE)

- nowy akumulator (ZROBIONE)

-felgi Rotor 19" 8,5J ET35 (ZROBIONE)

-Opony 225/35/19 (ZROBIONE)

- zmiana wydechu na podwójny (ZROBIONE)

-regeneracja maglownicy, wymiana pompy wspomagania + płukanie układu (ZROBIONE)

-polerka (ZROBIONE)

- dokładka pod podwójny wydech s-line (ZROBIONE)

Do zrobienia:

- RNS-E

-gałka s-line z a3

- obszycie kierownicy

 

382cxcx8.jpgchkltq4x.jpgie8dhhv6.jpgqzhjsb4t.jpg

q6ib95ic.jpgxztyfe6a.jpg4iiw4tnm.jpg

Małe zmiany:

DSC_0405.JPGDSC_0526.JPGDSC_0529.JPG

Troszkę zdjęć z prac:

DSC_0606.JPGDSC_0609.JPG

 

DSC_0684.JPGDSC_0686.JPG

DSC_0687.JPGDSC_0688.JPG

DSC_0689.JPG

-zmieniona manetka i odblokowany pełny FIS

-dekory oklejone w szczotkowane aluminium + LED

-tunel oraz zwieńczenie wymienione na nówkę z b7

-dodany podłokietnik

-nowa zapalniczka + panel

-regeneracja klimatronika, przycisków szyb, esp, wizytownik, kubek chrom tu podziękowania dla kolegi _radek_ wyglądają jak nowe

-standardowo olej + filtry

Dodatkowo na wymianę czeka już rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki przód, tył, 3L koncentrat G13, Febi 6162

DSC_0026.JPGDSC_0096.JPG

Serwis zrobiony (rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki, płyny) wszystko robione u kolegi galetto.

Po logach można stwierdzić , że silnik zdrowy turbo ciągnie do końca więc jeszcze trochę pojeździ:)

Przy okazji wpadł program 156,6Hp pomiar robiony przy wysokich temperaturach więc myślę, że jest parę koni więcej.

DSC_0101.JPG

Kolejne prace wpadła nowa osłona silnika, wycieraczki, spryskiwacze mgiełkowe, kluczyk z b7

DSC_0111.JPGDSC_0110.JPGkluczyk.jpg

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej i wnętrza led niestety słaby aparat więc zdjęcia tablicy nie robiłem. Wreszcie zrobiłem też otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka.

DSC_0112.JPGDSC_0119.JPG0c36d1ad4e0f9720fb9fa269f7f5.jpg

Nowe bajerki od biggmana

DSC_0140.JPGDSC_0143.JPG

Nowy aku na zimę

DSC_0173.JPG

Jest nowy zakup na lato :banan:

Repliki Rotor 19" 8,5J ET35
 

DSC_0216.JPGDSC_0217.JPG

 

Do tego po rozmowie z chłopakami oponki Imperial Ecosport 2 225/35/19 ze względu na to, że praktycznie tylko jeżdżę po mieście wybrałem to rozwiązanie.

 

DSC_0219.JPG

Niedługo zdjęcia na aucie :)

DSC_0221.JPG

DSC_0223.JPG

Aktualizacja:

Troszkę czasu minęło i są kolejne zmiany :)

Regeneracja magla, wymiana pompy wspomagania + przepłukanie układu.

Zmiana lamp na BlackDepo:

3.JPG4.JPG

Wpadła wreszcie dokładka na dwie rury s-line i wydech z 2.0t:

1.JPG

Dodatkowo polerka :D

2.JPG

Edytowane przez fanato124

Opublikowano

Jest OK. Poza felgami - moim zdaniem nie bardzo pasują

Opublikowano
  • Autor

Po zimie może coś się zmieni też wolałbym inne:P

Edytowane przez fanato124

Opublikowano

fajny pomykacz , powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

Fajne autko powodzenia w planach bezawaryjnosci

Opublikowano

Felgi ciekawe, według mnie pasowałyby na zimowy zestaw :)
To są 17?

Opublikowano
  • Autor

Tak 17, planuje zostawić je na zimę tylko dokupie jakieś oponki. Po zimie pewnie zmiana:)

Opublikowano

Ja też po zimie planuje zmianę, ale zobaczymy jak to będzie :D W każdym razie na zimę według mnie pasują, a na lato coś większego :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Powolny progres:)

Chrom poszedł w czerń, pełny fis

Na montaż czeka już podłokietnik, nowa zapalniczka, tunel 2din stan igła, folia do oklejenia dekorów i ledy.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Spoko fura :-) prawie identyczna jak moja tylko inne wnętrze ;-) powodzenia w modzeniu

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Troszkę zdjęć z prac:

DSC_0606.JPGDSC_0609.JPG

 

DSC_0684.JPGDSC_0686.JPG

DSC_0687.JPGDSC_0688.JPG

DSC_0689.JPG

-zmieniona manetka i odblokowany pełny FIS

-dekory oklejone w szczotkowane aluminium + LED

-tunel oraz zwieńczenie wymienione na nówkę z b7

-dodany podłokietnik

-nowa zapalniczka + panel

-regeneracja klimatronika, przycisków szyb, esp, wizytownik, kubek chrom tu podziękowania dla kolegi _radek_ wyglądają jak nowe

-standardowo olej + filtry

Dodatkowo na wymianę czeka już rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki przód, tył, 3L koncentrat G13, Febi 6162

DSC_0026.JPGDSC_0096.JPG

 

 

+ aktualizacja pierwszego postu

Edytowane przez fanato124

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Serwis zrobiony (rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki, płyny) wszystko robione u kolegi galetto.

Po logach można stwierdzić , że silnik zdrowy turbo ciągnie do końca więc jeszcze trochę pojeździ:)

Przy okazji wpadł program 156,6Hp pomiar robiony przy wysokich temperaturach więc myślę, że jest parę koni więcej.

DSC_0101.JPG

Kolejne plany obszycie mieszka, kierownicy, rączki ręcznego, gałki skrzyni biegów żeby odnowić troszkę środek - coś w lubelskim polecacie?

Sporo dobrego naczytałem się o B.M.CustomS podobno ktoś z forum tam robi.

Po zimie na pewno nowe felgi 18-19" jakieś propozycje?

Opublikowano

Miałem przyjemność obejrzeć auto na żywo u Karola :) hamowany razem z moim. :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam u Ciebie wyszło?

Edit: Już znalazłem w temacie  :)

Edytowane przez fanato124

Opublikowano

BM customs , polecam obszywałem kierę do e92 i to wypłaszczoną na dole , wyszło klawo. B)

Opublikowano

FAJNY KIBEL POZDRO (:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne prace wpadła nowa osłona silnika, wycieraczki, spryskiwacze mgiełkowe, kluczyk z b7

DSC_0111.JPGDSC_0110.JPGkluczyk.jpg

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej i wnętrza led niestety słaby aparat więc zdjęcia tablicy nie robiłem. Wreszcie zrobiłem też otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka.

DSC_0112.JPGDSC_0119.JPG0c36d1ad4e0f9720fb9fa269f7f5.jpg

 

Kolejny modzik to automatycznie otwierana klapa bagażnika zawiasy już idą:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I zrobione :)

Opublikowano

fajny bajerek z tym otwieraniem z pilota ;)

Opublikowano
  • Autor

Nowe bajerki od biggmana, do kompletu brakuje jeszcze tylko kierownicy :)

DSC_0140.JPGDSC_0143.JPG

Edytowane przez fanato124

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.