Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T manual vs 3.0 tdi automat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem dziś okazje, przejechać się A4 3.0 tdi 204KM

Przyznam, że jestem zaskoczony na minus. Sporo się naczytałem na temat szybkości tego silnika, jednak albo egzemplarz był jakiś kulawy, albo daleko mu do szybkości jakiej się spodziewałem.

Z czystej ciekawości sprawdziliśmy z moim 2.0T, wynik to 3-4 długości do 150km/h :thumbdown:

Próby powtarzane kilka razy, za każdym razem pogrążał się 3.0, bo mi starty lepiej wychodziły :decayed:

Jestem przekonany, że 3.0 manual zjadł by mnie na przystawkę.

Podsumowując jeśli tak jeżdzą 3.0 automaty to para idzie w gwizdek i nic więcej :thumbdown:

Opublikowano

Robiłem testy G-techem 3.0 TDI Tip i manu , 1,5 sekundy w plecy za Tipa , przepaść :)

Opublikowano

na papierze to w manualu 3.0tdi 204hp ma niemal takie same osiagi(spalanie tez :naughty:) jak 2.0tfsi 200hp, a ze tip w Audi zamula to chyba zadna nowosc :gwizdanie:

Opublikowano

Brawo!!!

MIT obalony:)

Opublikowano

jakbym chcial sie scigac ze swiatel to na pewno kupilbym manual.

a ze uzywam auta po prostu do jazdy to mam automat :) jakos przezyje :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Robiłem testy G-techem 3.0 TDI Tip i manu , 1,5 sekundy w plecy za Tipa , przepaść :)

widziałem Twój filmik na YT i powiem, że Twoje auto niesamowicie przyspiesza!

Twój prędkościomierz porusza się z prędkościami mojego obrotomierza :wink4: :>

Próba nie miała na celu obalenia mitu, jedynie po jeżdzie 3.0 czysta ciekawość prowadziła do sprawdzenia doświadczalnie odczuć.

Pomijam fakt, że trasa ~370km w tym 50km po Krakowie w godzinach szczytu pochłonęła 45 litrów :mysli:

Daleki jestem od ścigania się ze świateł /pozbawione sensu/, 3.0 napewno doskonale sprawdza się w warunkach autostradowych tabun Nm robi swoje, ale na krętej nie koniecznie górskiej trasie, opisywane audi kompletnie nie miało by czego szukać przy 2.0T.

To było by już kopanie leżącego :evil:

Opublikowano

Kupcie sobie coś wolniejszego na co dzień.

Docenicie to co macie. :)

Jak dla mnie to 2.0 TFSI + tip + Q narazie starcza.

  • 3 lata później...
Opublikowano
Kupcie sobie coś wolniejszego na co dzień.

Docenicie to co macie. :)

Jak dla mnie to 2.0 TFSI + tip + Q narazie starcza.

dla Mnie też + lekki programik i jest Super !

Opublikowano

wg.mnie te dwa silniki to alternatywa wobec siebie. Ktoś nie chce diesla to bierze 2,0 TFSI i odwrotnie. Spalanie podobne, przyspieszenie podobne, różnica w momencie.

Zależy co kto lubi- czy jechać z dółu czy jak mu się silnik kręci wyżej...

Opublikowano

Brawo dla Forumowych Archeologów :facepalm:

Opublikowano
Brawo dla Forumowych Archeologów :facepalm:

:facepalm: Nawet nie zwróciłem uwagi :grin::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.