Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka


mateuszeks

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego obejrzyj amory przerabialem to samo po wymianie kompletnych Wahaczy dalej stukalo :) winowajca okazał się lewy amor a dokładniej wyciekl z niego gaz a w naszych b6 są olejowo-gazowe. U mnie objawialo się pukaniem z lewej strony jak wpadłem w Dziurę lub po nich jechałem i na kostce Też stukal tak.samo jak z progu zwalniajacego zjezdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wymiance wahaczy all cos zaczelo stukac bylem na szarpakach i okazalo sie ze ok, pojechalem do mechanika i okazalo sie ze 2 wahacze lekko dokrecone a lacznik stabilizatora przykrecony tak ze srube reka dalo odkrecic sie. dokrecil i teraz totalna cisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyny do sprawdzania amortyzatorów to jest jakiś badziew u ojca Amor nie trzymał wogóle a pokazywało ponad 70% ,więcej powietrza nabijasz i inaczej pokazuje

Tak więc zwróć uwagę na amortyzatory

A wymieniliśmy na nowe i jest spokój i samochód całkiem inaczej się zachowuje

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego obejrzyj amory przerabialem to samo po wymianie kompletnych Wahaczy dalej stukalo :) winowajca okazał się lewy amor a dokładniej wyciekl z niego gaz a w naszych b6 są olejowo-gazowe. U mnie objawialo się pukaniem z lewej strony jak wpadłem w Dziurę lub po nich jechałem i na kostce Też stukal tak.samo jak z progu zwalniajacego zjezdzalem

No u mnie będzie podobnie na tych dziurach, a jak dokładniej sprawdzić ten amortyzator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak napisał wihajster. Bo jak rozbierzesz amor na części pierwsze to go wciskasz i powinien się sam powoli wysuwac jeśli tego nie robi to masz winowajce. Bynajmniej u mnie tak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...