Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu mam problem z dynamiką mojego auta. Do tej pory wymieniłem dziurawy wąż od intercoolera do dolotu oraz wężyki podciśnienia. Zrobiłem także kilka logów ale nie potrafię ich w pełni poprawnie zinterpretować dlatego proszę was o pomoc.
Logi dynamiczne 000,003,008,010,011
DYNAMICZNE:
Grupa 008: http://vaglog.pl/log_235252.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_235253.html
Grupa 010: http://vaglog.pl/log_235254.html
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_235255.html
Grupa 000: http://vaglog.pl/log_235251.html

BASIC SETTINGS:
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_235257.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_235256.html

Opublikowano

Przepływomierz słaby, kiedy wymieniałeś filtr powietrza?

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz słaby, kiedy wymieniałeś filtr powietrza?

Filtr powietrza wymieniony jakieś 2tyś. kilometrów temu zawsze wymieniam przy zmianie oleju co 10-14 tyś. km

Opublikowano

W takim razie rozważyłbym wyczyszczenie przepływki, kiedyś u siebie używałem dedykowanego środka LM - pomogło.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie rozważyłbym wyczyszczenie przepływki, kiedyś u siebie używałem dedykowanego środka LM - pomogło.

Zaopatrzę się w ten środek i spróbuję umyć. Żeby to zrobić to trzeba odkręcić 2 śruby na torxa przy wtyczce i go wyciągnąć? A w logach z bloku 11 BS turbo nie reaguje zbyt wolno na zmianę położenia sztangi? Podczas testów obserwowałem sztangę i wydaje mi się że robi dość duży ruch

Opublikowano

Jeśli masz już sam wkład, to tylko jego wykręcasz i psikasz środkiem, chociaż siateczki też warto przeczyścić.. Pamiętaj, żeby robić to "bezdotykowo" - żadnych patyczków itp. Doładowanie nie wygląda źle, turbo mogłoby trochę szybciej wstawać, ale jakiejś tragedii nie ma.

Opublikowano

Według mnie jest tragedia bo turbo łapie optymalne doładowanie przy 2400rpm a powinno 1800-1900rpm, przepływka mało mierzy, egr działa, n75 też działa.

Zrób jeszcze loga 01 stat i 00BS.

Opublikowano
  • Autor

Według mnie jest tragedia bo turbo łapie optymalne doładowanie przy 2400rpm a powinno 1800-1900rpm, przepływka mało mierzy, egr działa, n75 też działa.

Zrób jeszcze loga 01 stat i 00BS.

log 01 z 5.10.15 przed wymianą uszkodzonego węża interculer-dolot

STATYCZNE:

Grupa 001: http://vaglog.pl/log_235324.html

log 01 oraz 00 z dzisiaj 9.10.15

STATYCZNE:

Grupa 001: http://vaglog.pl/log_235320.html

BASIC SETTINGS:

Grupa 000: http://vaglog.pl/log_235322.html

Opublikowano

kąt wtrysku do poprawy. Optymalne ustawienie to około 50 +-3

Przepływomierz wyczyść dobrze, ale nie kupuj nowego. Jak coś to podmień na próbę od kogoś innego.

Opublikowano

szkoda zachodu z kątem po poprawie nie odczujesz żadnej rózncy, jesli juz to psychiczną :)

Opublikowano
  • Autor

Przesuniecie konta to wynik rozciągnięcia paska rozrządu już to przerabiałem. Ale autko nie jeździ tak jak powinno i dalej nie wiem co jest. Aktualnie czekam na preparat do mycia przepływomierza.

Opublikowano

Nie jedzie bo turbo późno wstaje i tu szukaj problemu, jak dojdziesz do ładu z doładowanie dopiero weź sie za przepływke ponieważ dopiero wtedy masz wiarogodny pomiar przepływki.

Opublikowano
  • Autor

No ok tylko co należy zrobić w tym kierunku?

Opublikowano

sprawdz podcisnienie, a potem poszukaj czy nie ma gdzies nieszczelności dolotu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.