Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa lewe tylne światło


RaveN7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Przez przypadek zauważyłem, że nie działa mi lewe tylne światło:

23hozs2.jpg

Bezpiecznika odpowiedzialnego za ten fragment tylnej lampy nie znalazłem. Żarówka sprawdzona (w innych gniazdach), jest ok. Krótko po włączeniu świateł rozżarza się delikatnie (pulsuje), słychać ciche buczenie w okolicach kostki i żarówka gaśnie. Na innych żarówkach to samo, pozostałe światła działają bez zarzutów. Komputer przez jakiś czas wyświetlał komunikat "left reversing light", później "left brake light".

Co to może być :dontknow: ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


słychać ciche buczenie w okolicach kostki i żarówka gaśnie.

to Cię nie naprowadziło do tego, żeby rozpiąć kostkę i sprawdzić jej stan??? najprawdopodobniej zaśniedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słychać ciche buczenie w okolicach kostki i żarówka gaśnie.

to Cię nie naprowadziło do tego, żeby rozpiąć kostkę i sprawdzić jej stan??? najprawdopodobniej zaśniedziała

Rozpinałem kostkę, styki są czyste. Jutro spróbuję wyczyścić je drobnym papierem ściernym, może czegoś gołym okiem nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty mówiły o braku raz stopu i raz światła cofania. Sprawdź kostkę w lampie jak radzi kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem jeszcze raz tę kostkę i okazało się, że faktycznie jeden z pinów obrósł czymś dziwnym :decayed: Udało mi się to doczyścić i wszystko działa ale ten pin ledwo trzyma się na miejscu (jest też delikatnie upalony u nasady) i pewnie za jakiś czas czeka mnie wymiana całej oprawki.

Dzięki za pomoc i sorry, że nie odpisałem wcześniej ale w piątek urodził mi się Syn :radocha:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...