Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż xenonów


pedros_22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na początku chciałbym się przywitać gdyż od dawna nie było mnie na forum

potrzebuje informacji na temat montażu xenonu do mojej Audi, mam już wszystkie potrzebne części do montażu tj.czujniki przód i tył, sterownik, wiązke lampy ori z przetwornicami brakuje mi tylko sprysków czy mogę założyć zamiennik np taki

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenonowych-xenon-fv-i5098446178.htmlczy muszą być ori?

drugie pytanie mam wtyczki do lamp z dawcy gdy to podłącze nie wywali mi żadnych błędów i jesłi tak to co trzeba zrobić z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj takich bo bedzie zalatywalo wiocha. Kup takie i wyrezaj :decayed:http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i5717453173.html

Mam takie u siebie i sa swietne :)


Do tego zestawu potrzeba dodatkowo uszczelke, wtyczke do pompki i trytytki na przewody co by sie nie zsunely :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten zestaw podłaczyć pod zbiorniczek od szyb czy jest w zestawie?

mam okazje kupić ori spryski ale od b5 nie wiem czy podejdą do mnie \, gość ma wszystko zbiornik przewody i dysze co byś polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawie jest pompka, mozesz ja podlaczyc do pompki od spryskow ale czesto bedziesz tankowal plyn, ta pompka ma wydajnosc 10l na minute :P Wiec lepiej dorezac jakis przekaznik zeby za ktoryms razem dopiero sie wlaczalo ewentualnie jakis osobny przycisk do wlaczania wrazie kontroli czy dzialaja ;) Ten zestaw jest idealny do skosnych zderzakow, na forum jest gdzies tutek montazu na przykladzie B5 ale mysle ze w b6 podobnie bedzie ;)


U mnie tak one wygladaja jeszcze nie pomalowane 78d3a602dea5c936gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 spryski są chowane w zderzak i jakoś nie widzę innych. Nawet gdyby klapki były na zderzaku jak w b5 to też kiepski pomysł. O spryskać montowanych na zderzaku się nie wypowiem. Oczywiście nikt nikomu nie może zabronić ale tak na poważnie to jak będzie wyglądać takie okaleczenie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak postawie na oryginał, co dalej? dam rade sam to podłaczyć mam inne kostki do lamp cała wiązkę wszystko co potrzebne do modyfikacji

potrzebuje instrukcji co gdzie podłączyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...