Treść opublikowana przez pedros_22
-
Spoty Przemyśl
Dzięki wielkie za spotkanie niechaj konie mechaniczne będą z wami pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
I super im więcej tym lepiej
-
Spoty Przemyśl
Też jeździ audi a4
-
Spoty Przemyśl
Może namówie szwagra żeby ze mną przyjechał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Przemyśl
Do zobaczenia o 16
-
Spoty Przemyśl
Mam 1 zmianę więc będę na pewno
-
Spoty Przemyśl
Postaram się dojechać
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Tacierzyństwo
A do jakiej kwoty?
-
Przerobienie lamp A4 b6.
Kup ori lampy bixenon lub zwykły xenon później poziomowanie spryskiwacze lamp wszystko do ogarnięcia sam robiłem to u siebie w poprzednim aucie
-
Spoty Przemyśl
Gdzie je mogę odebrać ?
-
Spoty Przemyśl
Właśnie potrzebuje 6
-
Spoty Przemyśl
Gałka 6 biegów czy 5
-
Spoty Przemyśl
Kolego czaki potrzebuje głośnik z licznika i ile za gałkę?
-
problem na zimnym
Zawór zwrotny paliwa
-
Problem z wymianą oleju
Olej 15w to nie olej zmieniaj
-
Jak działa samopoziom bixa w praktyce?
No to działaj zbieraj graty i montuj tak jak fabryka chciała
-
Kod ABS
Dzisiaj wieczorem mogę Ci wysłać kodowanie
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
Na forum masz temat montaż rnse poszukaj
-
[B7 BKE] Wibracje/szarpanie na wolnych obrotach.
Miałeś Miałem kiedyś taki motor objawy podobne spróbuj wlać przy tankowaniu płyn do czyszczenia układu wtryskowego mechanik już chciał wymieniać koło 2masowe na szczęście nie zrobił tego mi pomogło
-
RNS-e jaka antena ? nie podsw.przyciskow
Wydaje mi się że do anteny są adaptery a co do oświetlenia przycisków kostki Ci pasowały czy coś zmieniłeś
-
Spoty Przemyśl
11 listopada mamy wolne jest to sobota może zorganizujemy kolejny mały zlot?
-
Zamiana Xenon na zwykłe H7
A może sam spróbuj to nie takie straszne jak coś to pomogę Ci na forum jest gość co robi wiązki kup sterownik dwie czujki później kodowanie i hula