Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant 1,9 tdi AHH haha!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jestem Damian, chcialem pokazać wam mój wóz ale najpierw kilka słów może o mojej przeszłości. A więc mając 7-8 lat ojciec kupił sobie Passata b2 kombi 1,6 D ,przesiadka z malucha do takiej gabloty zrobiła na mnie takie wrażenie że zakochałem się w tym samochodzie. Z czasem i ja doroslem wiec kupiłem sobie furę, pierwszym samochodem był właśnie także passat b2 . Pojeździłem nim ponad dwa lata no i zachciało się czegoś nowszego. Krótko ujmując miałem same volkswagen sztuk 14 XD ostatnie 3 auta to passaty b5 . Aż wreszcie przyszedł czas na to cudo. Tak mi się spodobała, a że potrzebowałem kasy na obrączki to sprzedałem Passata b5 fl variant 1,9 avf 131ps 2005r za 16k i kupiłem wlasnie ją . Przedstawiam wam moją kochankę:

Audi

A4 b5 fl

Avant

Ly7w

2000r

1,9 AHH 90PS

ABS

CLIMATRONIC

4 AIRBAG

2X EL SZYBA

ZESTAW NOKIA W bagażniku subwoofer org noki i zmieniarka blaupunkt oczywiście radio zmieniłem wiec zmieniarka jest nie czynna ale za to USB jest i subwoofer ori gra z pioonier em ładnie.

298 tyś jak kupiłem aktualnie 311tys przebiegu

Dodam jeszcze że aż dziw całe auto w oryginale wszędzie 122-144 mikronów powłoki lakierniczej.

jestem do dziś w ciężkim szoku; p a całość tak wyglada. 15e5841cf482b8b2med.jpg[/url]

226102582c4d6f34med.jpg[/url]

06f8c963d7f03244med.jpg[/url]

954582ac63c2e9d0med.jpg[/url]

Tak wyglądała tuż po kupnie w papierach jeden właściciel auto z Niemcowni dziadkowi się zmarlo wiec było trochę zachodu z papierami ale się udało :)954f1ade9509526emed.jpg[/url]

Edytowane przez VW99

Opublikowano

też kiedyś miałem b5 z AHH zrobiona na prawie 180KM, ale to latało :D

Opublikowano
  • Autor

Moja ma wtryski 216 i jest bardzo żywa ale przydałby się jeszcze virus :)

Opublikowano

Moja ma wtryski 216 i jest bardzo żywa ale przydałby się jeszcze virus :)

Wkładałeś wtryski bez programu? Dymienie wzrosło?

Opublikowano
  • Autor

Włożyłem bez programu kopci trochę jak jej ostro walne ale nie znacznie :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Włożyłem bez programu kopci trochę jak jej ostro walne ale nie znacznie :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Też się zastanawiam czy takie wrzucić, ale nie wiem, czy na dłuższą metę nie zaszkodzi to silnikowi / turbinie?

Opublikowano
  • Autor

Ahh to to samo co afn a w afn były 216. Te dwa silniki są identyczne tylko różnią się wtryskami, przez to ze ahh ma je fabrycznie mniejsze to ma 90ps . Czyli jeśli afn-owi nie zaszkodzily to ahh tez je zniesie zwłaszcza ze oba silniki to to samo jeśli chodzi o osprzęt i podzespoły :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez VW99

Opublikowano

AHH ma mocniejszą pompę wtryskową niż AFN, AVG

Opublikowano

Dawaj ją na glebe troszkę i będzie wypas ;) Bardzo ładna sztunia. Powodzenia w dalszym modzeniu

Opublikowano

Ahh to to samo co afn a w afn były 216. Te dwa silniki są identyczne tylko różnią się wtryskami, przez to ze ahh ma je fabrycznie mniejsze to ma 90ps . Czyli jeśli afn-owi nie zaszkodzily to ahh tez je zniesie zwłaszcza ze oba silniki to to samo jeśli chodzi o osprzęt i podzespoły :)

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatal

Kolego Twoje 2 pierwsze zdania same sobie zaprzeczają :wink::wink: .

W AFN są 205...

Po zmianie wtrysków trzeba pisać program inaczej z czasem VNT do czyszczenia.

W ahh pompa jest z końcówką 107J czyli tzw 11 tak jak już kolega napisał

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności,

Opublikowano
  • Autor

W ahh seryjnie masz pompę 11

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kocham takie bujdy ze afn ma 216 internety :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dobra nie ważne może i ma 205 tki to w takim razie jakie ma ahh seryjnie w każdym razie obecnie mam 216 i cza program bo jest kopciuch XD

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Auto strasznie wysoko siedzi, wygląda średnio z tymi felgami. Ale stan faktycznie ładny. Przy takim roczniku starał bym się zostawić jak najwięcej w ori, a modował tylko moc.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Małe. Coś jak w sdi. Po programie 145 powinno peknac. Zależy jaki stan motorowni. Turbo dusi moc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.