Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawe kolo wystaje bardziej od lewego


cienio

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów.

zakupiłem własnie nowy nabytek a4 b6

sprowadzona z szwajcari

i tak tylne nadkola ma poszerzane wszystko ładnie zrobione ale jest mały skopuł

prawe koło wystaje z 1 cm do 2 cm bardziej niż lewe prawe jest r równo z nadkolem tylne delikatnie się chowa myślałem ze nadkola może ktoś h*j....zrobił ale było mierzone i jest ok co to może być? czy ustawia się tam jakoś dodam jest to ośka

i to samo z przodem jest prawe od lewego wystaje coś koło 1cm może 0.5cm

nie wiem jak tu dodac fotke bo mam zrobione i jest to widać

Edytowane przez cienio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale nic nie mogę zrozumieć. Tak ciężko jest używać interpunkcji? Tego przeczytać nie idzie.

Fotki prześlij np. przez fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dystanse założone ? Porównaj dane felg. Szerokość oraz ET muszą być identyczne na wszystkich.

Ściągnij te koło które mocniej wystaje i zrób zdjęcie piasty. Generalnie powinieneś rozpoznać dystans. Używaj znaków, bo faktycznie nie chce się czytać tego co napisałeś.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź tarcze hamulcowe czy są takie same, czyli grubość( na piaście. Nie mierz części roboczej ) bądź marka, przód lewa prawa strona i tył lewa prawa strona,

może być że ktoś zmieniał pojedynczo albo majstrował przy nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak masz, że jedna strona 5mm,a druga 10mm?


nie ma z tym ,problemu ,chodzi o jazdę o opony? tak myślałem żeby dać dystanse tylko nie wiem czy to jest rozwiązanie problemu.


a jeszcze dodam że , mam problem w prawym kole. puka ale to już puka strasznie po delikatnych nierównościach,podniosłem auto na lewarku,i wszystkie wahacze wyglądają ok ale pewnie dowiem się prawdy jak bym pewnie porozpinał wahacze osobno? dobrze myślę? no i łożysko słychać ale to już nie problem,.

Edytowane przez cienio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.już sprawa załatwiona ,kurde nie wiem jak patrzyłem ale żle patrzyłem.problem polegał tak jak kolega pisał,mianowicie przednie lewe koło i tylne lewe miało inne ET mała różnica ,a jednak nie wiem kto to zakładał ale już problem rozwiązany,miałem obawy że żle są powiekszone nadkola,ale wszystko jest już ok.dzięki wam chłopaki za pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...