Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 s-line avant 19"


woojtas1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

Przedstawiam moją skromną a4 b7 s-line 2.0 tdi


7eayjjc4.jpg


cfmnq6sa.jpg


oshmxlqr.jpg

To juz moja 2ga a4 b7. Przygode z owym modelem zaczalem 4lata temu.Mieszkajac w UK zakupilem a4 b7 sedan 1.9tdi.Autko bylo seryjne bez slina. Zmienilem wtedy lampy przod na ledowe,w grilu dodalem paski chrom i felgi 18".Nie modyfikowalem jej bardziej bo mijalo sie to z celem. Autko bylo zadbane,bardzo oszczedne w jezdzie i wyjatkowo jak dla mnie wygodne i cichutkie w srodku. Marzyl mi sie jednak sline i tak po uplywie 3.5roku powiekszyla mi sie rodzina o wspaniala coreczke i w koncu nadszedl czas na zmiane sedana na kombi.Tak zaczela sie przygoda z obecnym modelem sline avant.
Pod maska jeszcze 140konny 2litrowy silnik diesla z napedem na przod i niestety s dpf. Wyposazenia calego nie bede az tak wypisywal bo troszke za duzo klepania w klawisze ale tak na szybko:
pakiet sline na zewnatrz i w srodku
bixenon
chrom na grilu
19" dare lm od dawmaca ( www.dawmac.eu bardzo polecam-rzetelna firma)
w srodku czarna podsufitka
fotele sline z skora i srodek alkantara
navi z bluetooth i telefon
wielofunkcyja kierownica oczywiscie
niestety korbki do szyb z tyly WTF? ;)
rolety
podgrzewane fotele
8 airbagow
ciemne szyby
Z delikatnych modow:
felgi-zaczalem od oryginalnych 17", potem byly 18" AZ, obecnie 19" Dare lm wspomniane wyzej
paski chrom na grill,
w srodku i pod drzwiami wymienione oswietlenie na ledowe aczkolwiek w nowej juz technologii cob (duzo swiatla=super efekt ;)
dywaniki chyba jako jedyne na forum z logiem forum a4-klub.pl

20150723_125929.jpg i zawsze czysciutkie i porzadnie nawoskowane wiec cieszy oko o kazdej poze dnia i nocy.
O planach modyw moze az tak nie bede pisal bo nie wiadomo nigdy co z tego bedzie ale chcialbym jeszcze: zmapowac silnik przynajmniej na te 170koni moze udroznienie wydechu i jak bozia da to te 200KM byloby mile widziane, niedlugo obnize auto bo krzycza na mnie,ze za duza ,,japa,, pod autem aczkolwiek nie jestem zwolennikiem wielkiej gleby i zamiatania ulicy ;) wiec obecna wysokosc az tak nie przeszkadza i latwo sie wjezdza do garazu ;), z pewnoscia beda z tylu lampy led, dojdzie tez dokladka zderzaka od cupry, lusterka beda w chrom i marzy mi sie pneumatyczne zawieszenie-wrecz nie daje mi ono spac mimo wielu z nim zwiazanych problemow. Z pewnoscia wiele rzeczy pominalem za co przepraszam ale mam nadzieje,ze Wam autko sie podoba bo mi za kazdym razem oczka skacza jak patrze na tego badzo wdziecznego slina :)

*1komplet felg.... IMG_20151012_152756.jpg

*2gi komplet felg....IMG_20151012_152901.jpg*3 obecny.....

IMG_20151012_153052.jpgIMG_20150703_104719.jpg
Edytowane przez woojtas1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie grzebałem troszkę w oświetleniu wnętrza. pod drzwiami (4szt) zamontowałem paski led cob o mocnym swietle. w podsufitce z przodu moduly led cob i na tylnym miejscu również pasek w lampce. pod fotelami również paski wiec swieci się wszystko jasno i wyraźnie :)20150923_142933.jpg20150923_144141.jpg20151006_165642.jpg20151006_171100.jpg20151008_134304.jpg

Edytowane przez woojtas1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Wojtas sie pojawił na forum ze swoją niuuuuuunią

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

465f090cbf2b3138064aae5f0f62ebdc.jpg

Edytowane przez gados82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas wyjsc z ukrycia Gados ;)IMG_20151013_223312.jpg


Tata- ADI ;)
30dc7fe5a98cdc889d26ac1c87bfd062.jpg

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez woojtas1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna felga, zmienia dużo w wyglądzie..

mam ten sam kolor i zastanawialem sie nad malowaniem grilla w czarny połysk, chrom mi sie pasuje bo to jest jedyny chrom na całym aucie ;)

u Ciebie chociaż ramka szyb w chromie wiec pasuje :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie chyba nie ma co komentowac,ladna seria +.Jezeli te fele maja sie utrzymac to musi isc s dol na 100% bo inaczej mija sie z celem bo wyglada to nie ciekawie,+ za kolor ;)

na razie chyba nie ma co komentowac,ladna seria +.Jezeli te fele maja sie utrzymac to musi isc s dol na 100% bo inaczej mija sie z celem bo wyglada to nie ciekawie,+ za kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie grzebałem troszkę w oświetleniu wnętrza. pod drzwiami (4szt) zamontowałem paski led cob o mocnym swietle. w podsufitce z przodu moduly led cob i na tylnym miejscu również pasek w lampce. pod fotelami również paski wiec swieci się wszystko jasno i wyraźnie :)20150923_142933.jpg20150923_144141.jpg20151006_165642.jpg20151006_171100.jpg20151008_134304.jpg

możesz coś więcej napisać o tych paskach led? co to za paski i na jakiej zasadzie one działają? te zdjęcia niestety bardzo małe, możesz wstawić o normalnej rozdzielczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysl z grilem na czarno! ja zrobilem chrom bo tak jak widac jest pakiet chrom wiec wszystko zgrywa sie kolorystycznie. czarny mat lub polysk na grilu tez jest sexi ;)

bardzo dobrze wiem,ze przy tak wysokich sprezynach wyglada to delikatnie mowiac komicznie ale nie zmienialem go do tej pory poniewaz wjazd do garazu stromy i troszke zal mi rysowac non stop spod zderzaka.nie zawsze praktycznosc idzie w parze z estetyka! nie obnize auta i tak wiecej niz 4cm bo dokladka do zderzaka czeka juz na zalozenie i dopiero bede mial klopot z parkowaniem. Nie mam 25lat panowie wiec zamiatanie ulicy mnie nie jara.wole latac po dziurach a nie zbierac oslone silnika co chwile dlatego air ride w przyszlosci bylby idealnym rozwiazaniem.na dodatem Zona jezdzi autem...i wcale nie uwaza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill tak, ale chyba dopiero jak ogarne zderzak s-line ;p

ja zalozylem do seryjnego 1ba sprezyny eibach -35 i powiem Ci szczerze ze wystarczy moim zdaniem.. jedyne co mnie denerwuje teraz to różnica miedzy nadkolem z przodu a z tyłu... myslalem jeszcze zeby pomalowac grill w czerń zaraz przed zmiana zderzaka, upewnić się ze będzie mi się podobalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety roznica w zawieszeniu z przodu zawsze bedzie ale lepszy rydz niz nic ;)

a wracajac do grila to w sumie majac wczesniej zwykla wersje,z perspektywy czasu dalbym sama dokladke od cupry i nie bawilbym sie w wymiane na sline bo z dokladka wyglada tez bardzo atrakcyjnie. no chyba,ze masz parcie to jak najbardziej na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety roznica w zawieszeniu z przodu zawsze bedzie ale lepszy rydz niz nic ;)

a wracajac do grila to w sumie majac wczesniej zwykla wersje,z perspektywy czasu dalbym sama dokladke od cupry i nie bawilbym sie w wymiane na sline bo z dokladka wyglada tez bardzo atrakcyjnie. no chyba,ze masz parcie to jak najbardziej na plus :)

pewnie zacznę od dokładki, nie duży koszt a może zrobi robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz oryginalne amorki s-line na przód to powinien trochę niżej samoch zejść .

taki jest plan, ale narazie stare amory są dobre ;) a tak btw. daj na pw, bo chcialbym kilka fotek zobaczyc Twojego auta, bo myslalem nat rotorami do sibie na lato a wydaje mi sie ze u Ciebie takie sa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" na sline springs tak? ladniutka! z tym grilem wypas :) a nie myslales o lusterkach w chromie?

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak pisałem to nie moje auto ja mam felgi s-line 18 , chciałeś rotory to ci znalazłem na b7 . Podejrzewam ze jest tutaj gwint .mój wyglada tak

zawias amorki s-line a sprężyny eibach -30

16280dbde852b.jpg

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...