Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)


fajgi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co patrzyłem to nie ma tulejki do tego wahacza, jest wyodrębniony tylko cały wahacz.

wg etki od str budy jest wymienny...zamówiłem jeden bo może się okazać, że od drugiej str jest to samo...

jak nie to kupię wahacz :)

-----

znalazłem temat na forum, tuleje wahacza poprzecznego są obie takie same - 8E0501541S

Tuleje polecam z B6, są solidniej zrobione i mają jakiś płyn hydrauliczny w środku, w B7 to zwalili, jest delikatniejsza budowa i bodajże na sucho z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruuuum dziex..we wtorek wpadnę do sklepu i zmienimy zamówienie :) dobra rada :)

tuleje w wahaczu poprzecznym wymienione..regulacja aktywna :) kąty poprawione i można latać :)

tym czasem nareszcie po miesiącu dotarły końcówki.....jak znajdę chwile spawam :)

PKjUNim.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...do ładnego to jeszcze długa droga...ale na przyszły rok wszystko co zaplanowałem musze zrealizować :)

Tym czasem wreszcie wpadły końcówki:)

info dla potomnych z 1.8T - rura wychodząca z tłumika ma średnicę 60 mm, potem jest odcinek 10 mm szerszej rury i na to nachodzi OEM końcówka...obcinamy na końcu rury 60 mm i nowa końcówka wchodzi nam idealnie ( czytaj ciasno ) - także jakby ktoś zamawiał do BFB końcówki wydechu to polecam fi 60 :)

No i w końcu szyby są ciemne, przód jasna folia( na foto wyszło ciemniej ) , tył druga ciemna od końca :)

i niedługo audi leci na małą sesję z kumplem....aparat ma spoko to i foty wstawię :)

no i mocno szukam zderzaka przedniego S-line :)))::)

2iYmMg2.jpg

2oIFvlu.jpg

WxIPTP8.jpg


kilka fotek z kalkulatora :)

PEBHwLS.jpg

88ufTL1.jpg

lEe8D2S.jpg

i7o7i4h.jpg

goEuQdt.jpg

wCUyFw2.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką B7 to bym się na pewno obejrzał na drodze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zderzaka to od razu szukaj ze spryskami bo pewnie kiedyś wpadnie i xenon . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest poprostu pięknie.

Z perspektywy czasu i do tego patrząc na moją czarnulkę. żałuję że ją sprzedałem...

ale z drugiej strony wyładniała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z perspektywy czasu i do tego patrząc na moją czarnulkę. żałuję że ją sprzedałem...

zostałeś przekupiony heeh :)

Zderzak wpada musowo..inaczej być nie może, powoli szukam żeby do lipca ogarnąć go lakierniczo, bo marne szanse że w kolorze dostanę.....

Takie pytanie, wszystko pasuje przy zmianie zderzaka? czy coś trzeba zmieniać przy okazji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo....pokażesz dokładnie o co chodzi lub podasz nr części ???

w zwiazku z tym, że do działu giełda nie mam dostępu ...

Mam na sell listwy drzwiowe dolne w moim kolorze w stanie bardzo dobrym ( lekkie odpryski ale nic poważnego, zaczepy całe, - ogólnie fajny stan ) za 100 zł komplet o raz dokładkę zderzaka tył na dwa tłumiki za 70 zł - wszysatko widoczne na pierwszej stronie mojego tematu :) jakby ktoś potrzebował to można pisać bo jeszcze leży w garażu :)

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto! Marzył mi sie zawsze taki kolor. Szkoda ze nie trafilem takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt gwintu? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie, ładnie!

Przy zmianie zderzaka dochodzą jeszcze halogeny, kratki itp. nie mówiąc oczywiście o grillu więc chyba najlepiej szukać kompletu. Trochę ponad tysiaka trzeba na to położyć + pewnie malowanie. No i dokupić prowadnicę powietrza jak już wcześniej pisali. Ale warto choć teraz dokładka z Cupry sprawia, że już nie jest źle.

Felgi i spas z budą robią chyba tutaj największą robotę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie, ładnie!

Przy zmianie zderzaka dochodzą jeszcze halogeny, kratki itp. nie mówiąc oczywiście o grillu więc chyba najlepiej szukać kompletu. Trochę ponad tysiaka trzeba na to położyć + pewnie malowanie. No i dokupić prowadnicę powietrza jak już wcześniej pisali. Ale warto choć teraz dokładka z Cupry sprawia, że już nie jest źle.

Felgi i spas z budą robią chyba tutaj największą robotę :hi:

Kratki owszem , ale halogeny zostają są takie same :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt gwintu na inter-rally.pl to 3800zł, ja miałem farta, poprzedni właściciel założył mi prawie nówke ( jak nie nówkę bo stan wizualny co najmniej wzorowy )

Dzieki za podpowiedzi odnośnie zderzaka, jest jeden na oku ale nie ma grilla więc chyba odpada...lepiej szukać w komplecie :)

Tył nie trze nic przy 4 osobach ( w pięciu nie leciałem jeszcze ) bo ustawiłem lekkie negatywy przy wymianie śrub mimośrodowych :)Ile stopni powstało nie wiem ale rant felgi chowa się o jakieś 2-3 mm od błotnika :)

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, czy na tym negatywie od środka czasem nie przytrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi odnośnie zderzaka, jest jeden na oku ale nie ma grilla więc chyba odpada...lepiej szukać w komplecie :)

Niby tak ale kupujac sam zderzak, grill mozesz celowac od razu w S4 ;) ktos niedawno sprzedawal na forum chyba za 500zl

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi odnośnie zderzaka, jest jeden na oku ale nie ma grilla więc chyba odpada...lepiej szukać w komplecie :)

Niby tak ale kupujac sam zderzak, grill mozesz celowac od razu w S4 ;) ktos niedawno sprzedawal na forum chyba za 500zl

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Grill S4 do B7 za 500zl ???

Pokaż mi to z 5szt kupie od razu ... Chyb a jakiś połamany był .... :naughty:

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...