Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy progowe dolne - tani komplet z allegro


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro zauważyłem komplety listew progowych dolnych w cenie ok 200zł. Czy ktoś kupował taki komplet i może napisać jak z ich jakością, czy jest sens kupować?

http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-listwy-listwa-dolne-drzwi-boczne-i5645418560.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-lift-listwy-dolne-dol-4-szt-kpl-i5314309957.html


Poważnie nikt nic? Z tego co widzę to schodzą jak ciepłe bułeczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem taki zestaw, nie pamiętam już teraz czy nie z gdańska właśnie, jakość ok, wszystko pasuje, ładnie się zapięło na spinkach i najważniejsze nie ma już metalu ;)

Montowane ładnych parę miesięcy temu i dają radę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie zestawy mają jeden minus przy myciu auta pianą aktywną(lub po prostu starzeją się szybciej) po roku listwa tego typu jest matowa i gubi czerń a ori to czarny połysk po 10 latach. zmieniłem jedna i wygląda fatalnie ponieważ żuca się w oczy, komplet też nie pomoże ponieważ osłona progu też jest połyskliwa do tego listwa na błotniku zawsze zostaje. jedynie jakieś czernidła do plastiku ratują sprawę. jednak cena jest super i mimo krytyki nie zamierzam wymieniać ich na ori. Acha jeszcze trzymanie na klipsach jest słabe ponieważ już po miesiącu listwa nie przylega idealnie jak do drzwi patrząc z góry. po prostu widzisz gdzie jest klips ponieważ tam trzyma idealnie a pomiędzy delikatnie odstaje. ori jak założyłem w drugim aucie po 4 latach przylegała przyciśnięta jak nowa. ale to już szczegół widoczny gdy długo siedzisz przy aucie jednak mam nadzieje że wyczerpująco podjąłem temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też praktycznie odpadały, wydłubałem ze środka całą rdze i reszte tego co do końca nie pordzewiało, wyciąłem na laserze z nierdzewki stelaż montarzowy, wkleiłem go na silikonie do ceramiki i siedzi tak już 3 lata. Oryginalne gumy, nigdzie nie odchodzi, trzyma się pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...