Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie w boczkach drzwi


Krzysiek290785r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W drzwiach zamontowałem lampki które przy otwartych drzwiach powinny palić się , wcześniej w boczkach były odblaski. Żarówki są sprawne ,cała wiązka poprawnie zamontowana. Przyciski blokady drzwi , regulacji lusterek i szyb działają . Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skad sterowniki drzwi beda miały wiedziec ze zamontowałes lampki :question:

Trzeba to zakodowac :read: VCDS ma podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołącze się do pytania.

Do boczka wchodzą 2 lampki - biała / czerwona oraz podśw. klamka.

W moich boczku jakoś nie mogę znalezc miejsca pod biała, a pod czerwona jest sam odblask.

Trzeba wymienic boczek, czy cos przeoczylem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Jestem dziś po kodowani , nie wiem dlaczego lampki palą się tylko w jednych drzwich, Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie robiłem. Podjechałem do chłopak który miał mi to zaadaptować, ,ale jak widać sam nie do końca wiedział w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanka.

1. Czy klamki / swiatełka w boczkach zawsze trzeba kodować? bo krąży plotka że w 90% działa od razu po podłączeniu.

2. Koledzy często mają na sprzedaż zestaw 4x klamki / światełka czerwone / białe z instalacją. Czy wystarczy sciągnać

boczek, podpiąć to wszystko i nie będzie trzeba nic ciąć / lutować / przerabiać ?

3. Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??

4. Czy w pakiecie oświetlenia z tyłu oprócz obszaru nóg, było też podświetlenie kratki nawiewu ( klima 3 strefowa ) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanka.

1. Czy klamki / swiatełka w boczkach zawsze trzeba kodować? bo krąży plotka że w 90% działa od razu po podłączeniu.

2. Koledzy często mają na sprzedaż zestaw 4x klamki / światełka czerwone / białe z instalacją. Czy wystarczy sciągnać

boczek, podpiąć to wszystko i nie będzie trzeba nic ciąć / lutować / przerabiać ?

3. Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??

4. Czy w pakiecie oświetlenia z tyłu oprócz obszaru nóg, było też podświetlenie kratki nawiewu ( klima 3 strefowa ) ??

1.zawsze

2.jedynie co musisz zrobić to wyciąć miejsce na białą lampkę od spodu, ale to jest prosta sprawa bo masz zaznaczone miejsce w tapicerce.

3.też chciałbym się dowiedzieć bo też bym zmienił

4.jeśli chodzi ci o pokrętło to tak, powinno być podświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

Może jeszcze ostatnie - Można jakoś łatwo sprawdzić czy mam "dobre" sterowniki w drzwiach, które przyjmą qq1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

Może jeszcze ostatnie - Można jakoś łatwo sprawdzić czy mam "dobre" sterowniki w drzwiach, które przyjmą qq1 ?

Wszystkie sterowniki drzwi obsługują qq1, co innego podświetlanie przestrzeni nóg które to nie wszystkie sterowniki obsługują. Edytowane przez czarek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

". Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??"

Będzie działało P&P zmieniałem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

". Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??"

Będzie działało P&P zmieniałem u siebie

A możesz napisać czy w tej lampce z dwoma przyciskami podświetlane są przyciski ? bo w tej wersji z jednym przyciskiem nie jest podświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

". Chciałbym zmienic z tyłu "żyrandolek" z jednym przyciskiem, na ten z dwoma osobnymi, czy pasuje plug&play i będzie miał podświetlenie na czerwono ( przyciski ) ??"

Będzie działało P&P zmieniałem u siebie

A możesz napisać czy w tej lampce z dwoma przyciskami podświetlane są przyciski ? bo w tej wersji z jednym przyciskiem nie jest podświetlany.

Są podświetlane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzieli kolega wskazowki jak to wymenic ( ta lampke z tylu ) bo juz sobie zamowilem :)

Tu masz filmik, oglądaj od 2 minuty

Edytowane przez czarek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pytanie

Dokładałem lampki (czerwone i białe) orginalną wiązkę podłaczyłem do sterownika .Problem bo nie przyjmuje kodowania ,tak samo oświetlenie klamek (wew) .Trzeba zmieniać sterownik czy coś mam pokićkane w instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sterowniki obsługują podświetlanie, spróbuj powtórzyć kilka razy kodowanie, mi też kilka razy nie przyjęło kodowania a potem za którymś razem załapało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...