Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] nie jedzie jak trzeba


bartekzaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie; mam duzy problem z Bexem, wydaje mi sie, ze nie jedzie tak jak trzeba. Zrobiłem logi, może ktoś podpowie gdzie lezy przyczyna.

DYNAMICZNE:
Przed logami kasowany błąd 16683 boost presure regulation- lower limit exceeded
Edytowane przez bartekzaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bd walczyl, zobaczymy. Dv-ce nic sie nie stanie jak zrobie w ten sposob jak na filmiku?
i jeszcze jedno w jaki sposob najlepiej podać cisnienie, bo mam tylko zwykły kompresor z pistoletem do pompowania kół? nie zrobie stalego ciśnienia o konkretnej wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Dv- ce nic się nie stanie tego nie wiem. Może się jeszcze ktoś wypowie i coś podpowie. Ja szczelności osobiście nie sprawdzam (robi to kumpel mechanik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dv nic nie będzie, zrób szczelność, potem dobrze by było wyjąć samą dv i sprawdzić czy nie ma pękniętej membrany. Błąd wynika z tego że w całym zakresie turbo niedoładowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem szczelność; wszędzie cicho nic nie syczy. wyglada na szczelne., sprawdzilem wężyki przy tipie, od turbiny, niby ok. zastanawia mnie jedynie zaworek n75; pomiedzy dwoma wyjściami powietrze swobodnie przechodzi, natomiast dmuchając w 3 delikatnie puszcza przez 1 i 2. nie wiem czy tak powinno byc.? sprawdzilem też DV tak jak pisał Łukasz trzyma jak należy tłoczek wciskałęm palcem jednak z lekkim oporem.

Jutroi planuje jeszcze raz sprawdzić szczelność ale na kanale moze gdzies przy ic puszcza. i chce wymienic weżyki od n75 do gruszki i turbiny bo sa dość mocno naciągniete i załamane na króccach. Te wężyki muszą mieć określoną długość czy moge zrobićje dłuższe zeby były bez zagieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do n75 jak dmuchasz to powinien swobodnie przepuszaczać przez dwa krótsze króćce, a przez najdłuższy nie, dopiero po podaniu napięcia powinien puszczać na wszystkie trzy. Wężyki mogą być dłuższe ważne żeby miały taką samą średnice wewnętrzną jak org.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...