Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak 160 bo nie bardzo dało sie shamowac multi do 70ciu dobijał szybko potem jak by stanął na 1 sec i szedł dalej wiec takie straty wyszły ale po jakis tam ich obliczeniach wyszło 174 i 380Nm ale jak narazie skrzynia chodzi si no ale po 1 dniu za wiele nie moge powiedziec ale jedyne co wiem ze jest to odczuwalne i odrazu inne auto


Witam a tu zdjecie ze cos sie dzieje jedni mieli jednym sie znudziło a u mnie dopiero wpadło

29s8piww.jpg

[o6tc4enb.jpg

4yyhzsyk.jpg

Netfcher gałka biegów S-line

Gibons przełaczniki chrom

Wojtek_A4 dekor black piano

dziekuje

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

No i bardzo ładnie, standard w górę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No i bardzo ładnie, standard w górę :thumbup1:

teraz trwają poszukiwania 19-stek na lato potem cooler od 3.0 tdi i turbo caha i zobaczymy czy mutli zniesie cos wiecej:P

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

No i dobrze, im szybciej tym lepiej. Nie ma co prezentów robić następcy tylko samemu pocieszyć się trochę z przyrostu :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

nie spokojnie jeszcze sie tym naciesze autko w planach na 5 lat ale jak człowiek wiecznie na wygnaniu to nie bardzo jest czas sie nim nacieszyc:P

Opublikowano

Przynajmniej szybko Ci się nie znudzi :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładne autko :)

Opublikowano
  • Autor

Ładne autko :)

dziekuje kolego

Opublikowano

Piękne autko i super baza do dalszych modyfikacji :) Nie widziałem na zdjęciach ale jak jest panoramadach to zazdroszczę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Piękne autko i super baza do dalszych modyfikacji :) Nie widziałem na zdjęciach ale jak jest panoramadach to zazdroszczę :kox:

Dziekuje twoje tez jest super i wolałbym biała :) ale jest jaka jest a pody powoli powoli a cos bedzie wpadac

Witam wczoraj z nudów pare modow

VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion)

Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów

Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy

Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek

Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach :P

Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR

Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER od modelu 2010 roku

hey zdjecia na szybko i przywiozłem prezent na zajaczka po trasie Wałbrzych 3 miasto i koła juz na aucie sry za jakosc zdjec

2nt8dwx.jpg

2145pna.jpg

a tu jeszcze mały gadzet z aso

2n86i5i.jpg 2whl65c.jpg

2v0ognn.jpg

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Ładna ta twoja furka i do tego ten kolor jest mega dobrze

Opublikowano

Super koło :slina: i piękny kolorek :kox: powodzenia w dalszych modach :-)

Opublikowano

Mnie też się podoba :)

Opublikowano
  • Autor

Mnie też się podoba :)

Super koło :slina: i piękny kolorek :kox: powodzenia w dalszych modach :-)

Ładna ta twoja furka i do tego ten kolor jest mega dobrze

dziekuje koledzy ale mojemu daleko jeszcze do waszych a na ten rok juz finanse sie skonczyły ale co najwazniejsze juz sa plany na na next rok wiec cos sie bedzie działo

Opublikowano

Piotrek zrób jakies lepsze zdjecie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Piotrek zrób jakies lepsze zdjecie :)

nie stać na aparat bo zbiera się na zaciski, 6tlokow więc wybacz jak podjadę do ciebie na korektę w tedy będą konkretne fotki

takie z dzisiejszego mycia

2qkunx2.png30wv7f4.png

9rskmh.png14kzhq0.png

Opublikowano

no teraz to tak :D
Teraz tak:
1. Gwint
2. Dystans ;)
3. wiesz :D

Opublikowano
  • Autor

no teraz to tak :D

Teraz tak:

1. Gwint

2. Dystans ;)

3. wiesz :D

1 niestety jak narazie gwintu nie bedzie ale bedzie http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-sprezyny-eibach-pro-kit-35-35-i5902542413.html

2 beda 11mm na przod 15 mm na tył

3 to juz nie w tym roku :(

Opublikowano

Będzie dobrze

[emoji1]

Edytowane przez Stich

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w polsce czekałem 4 miesiace i nie dotarły do mnie a w DE aso od zamowienia do dostarczenia do mnie 5 dni no i cena prawie x2 ale sa juz wiem po drobnicy ale cos sie wkłada 2h57cxh.jpghttps://www.youtube.com/watch?v=H1asXTU20to&feature=youtu.be

a tu filmik ze dalej sie cos dzieje i wielkie podziękowania dla kolegi love-AUDI warto było zrobić 1453km po taki efekt

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.